2009.10.12. Biržos apžvalga

Spekuliantai.lt | 2009-10-12 | Spekuliantai.lt apžvalgos | perskaitė: 3206
2009.10.12. Biržos apžvalga PanBaltijos rinkoje jaučiamas atsigavimas. Žalius vėjus atpūtė Zefyras. Europa ir Amerika optimistiškai vertina savo bendrovių veiklą. Pas mus kol kas m

 PanBaltijos rinkoje jaučiamas atsigavimas. Žalius vėjus atpūtė Zefyras. Europa ir Amerika optimistiškai vertina savo bendrovių veiklą. Pas mus kol kas makroatsigavimu nė nedvelkia, bet paskutiniu metu ir akcijų kainos kyla-krenta makroemocijų skatinamos.
O jei dar koks insaideris ar institucinis pastumia, tai tik laikykis... Štai tik šiandien baigėsi byla dėl UAB DK „PZU Lietuva“ manipuliavimo rinkoje. Bauda buvo paskirta už manipuliavimą finansinių priemonių rinka: tyrimo metu buvo nustatyta, kad UAB DK „PZU Lietuva“ 2007 m. gruodžio 28 d. prekybos sesijos pabaigoje, teikdama pavedimą pirkti ir sudarydama sandorį dėl 5 vnt. AB „Vilniaus degtinė“ (VDG) akcijų pirkimo, dirbtinai padidino akcijų kainą ir galėjo sudaryti tikrovės neatitinkantį įspūdį dėl jų vertės.
Na jei instituciniai taip daro, tai... Na didelis ačiū VPK!
O štai akcijų kainų kilimas Amerikoje jau lydimas anekdotų. Niujorko FTB areštavo tūlą Endrew Karlsiną, kuris biržoje investavęs viso labo 800 USD, per dvi savaites uždirbo 350 mln. USD. Jis atliko 126 didelės rizikos sandorius ir visus sėkmingai. Pats „kaltininkas“ teigia, kad jis atvyko iš 2256 metų, kai ten sužinojo apie dabartinę krizę. Vieni teigia, kad kelionė laiku yra išmonė, kiti sako, kad joks Endrew Karlsinas neegzistuoja.
Va tokios istorijos vienas yra gilios krizės simptomų. Pigus piaras, sakyčiau. Mūsuose užtenka, kad koks insaideris neatsargiai nusičiaudi ir jau akcijos kaina gapais į viršų kopia...

 


1 pav. Keli AB TEO LT vadovai penktadienį biržoje „stūmė“ savo akcijas po 1.83 lt.
Aistros TEO pozicijoje jau aprimo, galima rimčiau pasižiūrėti. Rinkoje pradėjo rinktis pirkėjai ir suformavo pirkimo signalą @1.92 lt.

 

2 pav. Snaigės pirkėjai sušlavė visą pasiūlą iki kainos kitimo ribų. Pati žinia dėl muitų panaikinimo nėra tokia stipri pati savaime, kad tiek užkeltų kainą. Daug įtakos turėjo emocijos ir idėjų rinkoje trūkumas. Kaina atsirėmė į pasipriešinimą 0.79 lt lygyje. Jei šis lygis bus įveiktas, tuo pačiu bus pramuštas ir fraktalinis pirkimo signalas @0.80 lt.

 


3 pav. Grigiškėse irgi turim pirkimo signalą @0.99 lt.

 


4 pav. Trūkt už vadžių, vėl iš pradžių... Klaipėdos naftoje naujos dugnų paieškos, senas neatlaikė.

 


5 pav. Žemaičių piene pirkimo signalas @1.06 lt.

 


6 pav. – Tu kuo noli būti, kai uzaugsi?
- Mamytė sako, kad geliausia būti Vilniaus bilzos meska. Ten buliukai tabūnais laksto, skelsk kiek tik noli.
- Il as noliu, il as noliu!!!

 

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2009 10 12 18:44     #32387

Paskutiniam Bussiness week idetas grazus paveikslelis, kiek kokia birza pasaulyje per paskutini ketv, ir per metus pakilo. Tai VLN ten pirmauja su 73proc. per ketvirti. Atrodo gana nesveikai. Bet tai mes zinom is kur tas "nesveikumas" - jeigu ne Telia pasiulymas del TEO, tai VLN net ir nebutu dar atsibudes ir butu dabar TEO akcijos po 1,20, UKB 0,6 ar pan.

Pasiulymas del TEO baigesi, turtingas ponas isejo, tai neturekim iliuziju, kad dar kazkur kilsim. Pamazu vaziuosim zemyn. Relax.

2009 10 12 19:01     #32388

Jo, geras...

 

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital