2011 m. Birželio 7 d. Biržos apžvalga

2011 m. Birželio 7 d. Biržos apžvalga Biržose nieko naujo, nebent tik tiek, kad indeksai mažumėlę pažaliavo. O apyvartų neprigeneravo net ir keli tiesioginiai sandoriai.

 

Biržose nieko naujo, nebent tik tiek, kad indeksai mažumėlę pažaliavo. O apyvartų neprigeneravo net ir keli tiesioginiai sandoriai.
Manykim, kad mūsų investuotojai pasidairė po kaimynines rinkas ir nusprendė solidarizuotis su tenykščiais buliais.

 

 

 

1 pav. AS Viisnurk VAS vyks birželio 30 d. 11:00 val. Darbotvarkėje ir pelno skirstymas:
Valdybos siūlymas yra dividendų nemokėti, pelną pervesti į nepaskirstytąjį pelną.
Be abejo, ir įstatinio kapitalo konvertavimas į eurus. Siūloma įstatinį kapitalą mažinti nuo 2,875,424.05 EUR iki 2,699,436.60 EUR, akcijos nominalą – nuo 0.64 EUR iki 0.60 EUR. Liepos 14 d. 23:59 val. bus fiksuojamas akcininkų, kuriems priklauso išmokėjimai dėl kapitalo mažinimo, sąrašas. Išmokėjimai bus spalio 14 d.
Pirkti dar ankstoka, kaina tik tik pradėjo koreguotis...

 


2 pav. Šiandien buvo paskutinė diena įsigyti Olympic Entertainment Group akcijų, kurių turėtojams bus išmokama po 0.06 euro už akcinio kapitalo sumažinimą.

 


3 pav. Baltika investuotojams siūlo 3,150,000 naujų bendrovės akcijų.
Siūlymo kaina“
1.0 EUR akcija.

Siūlymo grafikas:
7 June 2011 - Offer Period commences for the investors with Subscription Rights and for the investors without the Subscription Rights
15 June 2011 - the time period ends for the trading with Subscription Rights
21 June 2011 - Offer Period ends for the investors with the Subscription Rights
22 June 2011 - Offer Period ends for the investors without the Subscription Rights
27 June 2011 - publication of the results of the Offering
28 June 2011 - settlement of payment
1 July 2011 - trading in Offer Shares and Shares commences on NASDAQ OMX Tallinn

 


4 pav. Ekspress Grupp valdoma AS Delfi sudarė bendradarbiavimo sutartį su OÜ Deal 24 dėl nuolaidų kuponų su „Delfi“ prekės ženklu siūlymo Baltijos šalyse.
Pirkimo signalas @1.446.

 


5 pav. Invalda.lt raneša: „„Invalda nekilnojamojo turto valdymas“ pradėjo vystyti naują projektą – gyvenamojo namo statybą Elniakampio gatvėje Valakampiuose, Vilniuje. Originalios architektūros nedidelio triaukščio (su liftu) 17 butų namo statybas planuojama užbaigti iki šių metų pabaigos. Investicija į projektą – 5,5 mln litų.
„Elniakampio namai ypatingi ir patrauklūs ne tik dėl rekreacinės vietos – Valakampių miško, bet ir dėl paties pastato koncepcijos. Tai skandinaviško tipo būstas, kurį kuriant ir statant siekiama naudoti ekologiškas, aukščiausios kokybės medžiagas“, – sako Nekilnojamojo turto departamento vadovas Agnius Tamošaitis. Jo teigimu, namas suprojektuotas taip, kad vidinės erdvės gautų kuo daugiau natūralios šviesos.
Butų suplanavimai įvairūs (nuo mažiausio – 34,90 kv.m iki didžiausio – 140,20 kv.m) ir racionalūs – kiekvienam jų priklauso sandėliukas, automobilio stovėjimo vieta po namu, ekonomiškas dujinis šildymas. Visuose butuose yra galimybė įsirengti židinius, o mansardiniame aukšte – ir ugniakurus terasose. Butai parduodami su daline apdaila, tačiau taip pat galima užsisakyti architekto – interjero dizainerio paslaugas ir įsigyti pilnai įrengtus ir apstatytus namus. Už 200 m nuo Elniakampio namų – miesto autobuso (15 nr.) stotelė. Netoliese – visa Antakalnio rajono infrastruktūra. Statybų generalinis rangovas – „Naresta“.
„Projektas nedidelis ir vykdomas tik akcininkų lėšomis be bankų paskolų. Tai suteikia garantiją, kad jis bus užbaigtas laiku“, – sakė A. Tamošaitis.
Elniakampio namų klientų finansavimo partneriu pasirinktas bankas „Nordea“. Šiuo metu šis bankas rinkoje siūlo vienas patraukliausių būsto kreditų sąlygų rinkoje, be to, „Nordea“ lyderiauja pagal naujai išduodamų paskolų skaičių.“
Pildomės poziciją, kainai toliau kylant.

 


6 pav. Rytoj, tikėsimės, sulauksime City Service atstovų komentaro dėl santykių su Kauno savivaldybe. O kol kas, belaukiant, akcijų kaina tik krenta ir jau dieniniame grafike peržengė pavojingą raudono balanso liniją. Belieka tikėtis gerų naujenų.

 


7 pav. Litgrid pirkimo signalas @0.498.

 


8 pav. Žemaitijos pieno pozicijoje suveikė pirkimo signalas.

 


9 pav. Lifosos kaina toliau auga.

 


10 pav. Agrowill nusprendė pasikoreguoti. Kol kas tik galima spėti, kad krito dėl būsimos akcijų tarp Vilniaus ir varšuvos biržų rokiruotės.

 


Apžvalgą parengė: Nojus.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital