2011 m. Sausio 31 d. Biržos apžvalga

2011 m. Sausio 31 d. Biržos apžvalga Būtų galima pasakyti, kad Vilniaus birža pasidavė pasaulinėms pesimistinėms nuotaikos, bet pasižiūrėjus į šios dienos apyvartą, tai nėra jokios kal

Būtų galima pasakyti, kad Vilniaus birža pasidavė pasaulinėms pesimistinėms nuotaikos, bet pasižiūrėjus į šios dienos apyvartą, tai nėra jokios kalbos apie tai.

Apskritai, galima teigti, kad šiandien jokios prekybos nebuvo, o indekso mažo minusinio pokyčio galima net neužskaityti. Kai trys spekuliantai viens kitam perdavinėja akcijas, to prekyba pavadinti liežuvis neapsiverčia.

Kažkur Trinidade-Tobage (Dieve mano, kur tai yra?...) apyvarta daug didesnė. Na, kolegos, negi mes prastesni?...

 

1 pav. AB bankas „Snoras“ tapo vieninteliu iš Lietuvos finansinių institucijų, kurio paprastosios vardinės akcijos listinguojamos užsienio biržose. Prekyba banko „Snoras“ akcijomis Frankfurto biržoje (XETRA), didžiausioje Vokietijos biržoje ir vienoje iš didžiausių pasaulyje, pradėta šių metų sausio 25 dieną, Berlyno biržoje – nuo sausio 21 dienos. Banko „Snoras“ akcijų įtraukimą į minėtų biržų sąrašus inicijavo Vokietijos investicinis bankas „Baader Bank AG“.

Pasak R. Baranausko, praėjusiais metais banko akcininkų priimtas sprendimas platinti naują 380,083 mln. litų vertės akcijų emisiją turėtų sulaukti susidomėjimo tiek Lietuvos, tiek Vokietijos biržose. Todėl tikėtina, kad iš pastarosios šalies bankas gali sulaukti ir ilgalaikių institucinių investuotojų

Taip atrodė prekyba pas burgerius:

O Lietuvoje Snoras dar vis formuoja trendą žemyn.

 

2 pav. Klaipėdos nafta 2011 m. sausio 28 dieną pasirašė veiklos Audito komitete sutartis su Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovės direktoriumi Eimantu Kiudulu, UAB „Deloitte Lietuva“ projektų vadovu Simonu Rimašausku ir „Swedbank Life Insurance“ SE valdybos nariu ir pirmininku Mindaugu Jusiumi. Audito komiteto narius išrinko Bendrovės Stebėtojų taryba.

Trijų narių Audito komitetas stebės Bendrovės finansinių ataskaitų rengimo ir įmonės audito atlikimo procesus, tikrins išorinio audito veiksmingumą ir kontroliuos auditorių rekomendacijų vykdymą. Komitetas taip pat stebės ir analizuos veiklos vidaus kontrolės ir rizikos valdymo sistemas bei nustatys naujų sistemų poreikį. Apie savo veiklą Audito komitetas ne mažiau nei du kartus per metus informuos AB „Klaipėdos nafta“ Stebėtojų tarybą ir kartą per metus teiks jai veiklos ataskaitą.

Nors pagal teisės aktus reikalaujama, kad ne mažiau kaip 1/3 komiteto narių būtų nepriklausomi, tokie yra visi trys Bendrovės Audito komiteto nariai. Tokiu būdu siekiama užtikrinti realų audito komiteto funkcijų įgyvendinimą Bendrovėje, Bendrovės veiklos skaidrumą bei sustiprinti esamų ir potencialių investuotojų pasitikėjimą Bendrove.

Šiandien akcijomis prekiauta nebuvo. Pildymosi signalas @0.547 .

 

3 pav. Olainfarm pasiskaičiavo, kad 2010 metais bendrovės pajamos padidėjo ~13%, todėl planuoja, kad 2011 metų pajamos augs mažiausiai 11%.

Šiandien pozicijoje aktyvesni buvo pardavėjai. Laukiama kainos korekcija.

 

4 pav. Po sesijos Stumbras paskelbė, kad Stebėtojų taryba priėmė šiuos sprendimus:

1. Bendrovės Stebėtojų taryba priėmė Valdybos nario p. Juliaus Gendvilio atsistatydinimą iš Valdybos nario pareigų.

2. Bendrovės valdybos nariu išrinkti p. Marijų Strončiką.

Akcijos kaina nežymiai kilo.

 

5 pav. ALT investicijos pranešimas po sesijos: 2010 m. gruodžio 7 d. pranešimu AB „ALT investicijos“ buvo informavusi, kad tą pačią dieną gavo pranešimą iš Serbijos Užsienio Prekybos Arbitražo apie tai, kad Serbijos Respublikos privatizavimo agentūra, kaip ieškovas, pateikė Serbijos Arbitražui pareiškimą dėl 68 347 168 EUR dydžio baudos priteisimo iš AB „ALT investicijos" ir United Nordic Beverages AB dėl 2007 m. liepos 24 d. akcinės bendrovės Beogradska industrija piva (BIP) akcijų pirkimo – pardavimo sutarties tariamo pažeidimo.

Šiuo pranešimu AB „ALT investicijos“ informuoja, kad 2011 m. sausio 28 d. pateikė Serbijos Arbitražui atsiliepimą į privatizavimo agentūros pareiškimą. Atsiliepime AB „ALT investicijos“ palaiko savo poziciją, kad nepažeidė sutarties ir visi privatizavimo agentūros reikalavimai turi būti visiškai atmesti.

Palauksim rytdienos reakcijos – įdomus posūkis serbiadoje.

 

6 pav. LITGRID akcijos buvo kiek aktyvesnės rinkoje, o ir kaina gerai kilo. Pirkti dar rizikinga.

 

7 pav. Linas Agro Group pozicijoje suveikė pirkimo signalas.

 

8 pav. Apranga nedemonstruoja jokio noro pakilti virš Aligatoriaus. Skant, vis dar išparduotuvė... Pirkti dabar rizikinga. Bet signalas galioja, tik jis vis labiau tolsta.

 

9 pav. Nordecon International pirkimo signalas @1.445 .

 

10 pav. Šiaulių banke suveikė pirkimo signalas.

 

11 pav. Ūkio banko dugnas neatlaikė.

 

12 pav. Tallinna Kaubamaja – pati aktyviausia akcija rinkoje šiandien. Pirkimo signalas @6.511.

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2011 01 31 22:48     #34959
Koks dar įdomus  posūkis ALT? Turto vis vien jokio jie neturi. Priteis ar nepriteis tą baudą serbai, ALT akcininkams nei šilta, nei šalta - bankrupt...
2011 01 31 22:55     #34960
Vo-ho. Gal padesit, broliai, suprasti kaip sifruoti tuos grafikus. Ka reiskia skirtingu spalvu kreives ir tie lauzyti bruksniukai? Kas tas 'aligatorius'? Dekingas uz info.
2011 01 31 23:28     #34961
Citatos pradžia Vejus  
  Vo-ho. Gal padesit, broliai, suprasti kaip sifruoti tuos grafikus. Ka reiskia skirtingu spalvu kreives ir tie lauzyti bruksniukai? Kas tas 'aligatorius'? Dekingas uz info. Citatos pabaiga
Paskaityk pradžiamokslį pirma, mažiau klausimų bus.
2011 01 31 23:34     #34962
Vejus, tos spalvotos kreivės yra slankieji skirtingų periodų vidurkiai, kurie taikosi suvalgyti kainą kaip koks aligatorius Giena, o tie laužyti pagaliukai - kainos OHLC (open, high, low, close). Taip paišydami kainos pokyčius, spekuliantai jaučiasi kieti ir galvoja, kad tokių grafikų pagalba galima užvirinti. Dar tą paišymą vadina technine analize, aka TA ...
2011 02 01 11:50     #34964
O kur jus matot UKB dugna? Mano nuomone artimiausias rimtesnis supportas ties 0.34..
2011 02 01 12:20     #34965
Dekui, broliai, uz paaiskinima . Labiau pasidomesiu TA.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital