2010 m. Gruodžio 15 d. Biržos apžvalga

2010 m. Gruodžio 15 d. Biržos apžvalga Kai nėra naujienų, rinkoje vyrauja „bardakas“. Akcijų kainos eina ten kur joms patinka; sunku tikėtis, kad indeksai tokiu metu kils; o apyvartų visišk

Kai nėra naujienų, rinkoje vyrauja „bardakas“. Akcijų kainos eina ten kur joms patinka; sunku tikėtis, kad indeksai tokiu metu kils; o apyvartų visiškai nerasta. Biržoje jau prasidėjo Kalėdos.

Svenska Kraftnät ir Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius Litgrid planuoja pasirašyti sutartį dėl elektros jungties NordBalt kabelio gamybos su aukštosios įtampos kabelių gamintoja ABB. Čia žinia būsimai kotiruojamai bendrovei. Gera žinia.

Instituciniai investuotojai jau visiškai nurimo. Jų aktyvumo galima tikėtis nebent pačioje gruodžio pabaigoje.

 

1 pav. Ūkio bankas vakar baigė platinti fiksuotų palūkanų obligacijų emisiją išleistą pagal 200,000,000 litų trumpalaikių ir vidutinės trukmės obligacijų siūlymo programą. Obligacijos su fiksuota 2.9% metinių palūkanų norma. Išpirkimas - 2011 m. gruodžio 22 d. Akcijų kainoje kol kas be didelių pokyčių, o pirkimo signalai dar toli.

 

2 pav. Didžiausias Snoro akcininkas Vladimiras Antonovas nėra įsitraukęs į jokią nusikalstamą veiklą. Taip nusprendė Švedijos audito bendrovė „Kroll“. Antonovas buvo įtarinėjamas užsiimantis nelegaliu verslu, pvz., pinigų plovimu. Akcijų kaina šiandien kiek pakilo, bet osciliatoriai dar nerodo atsigavimo.

 

3 pav. TEO LT nelaimėjo konkurso prieš UAB „Viginta“ ir negavo C gates‘o. Rinka dėl to nesijaudina ir toliau perka TEO akcijas su didėjančiomis apyvartomis. Tokiais tempais galim greit pamatyti atsigaunantį trendą.

 

4 pav. Klaipėdos nafta pasirašė sutartį su UAB Transchema dėl paslaugų teikimo, susijusio su Venesuelos naftos perkrova. Vis dėlto Lietuvai pavyko su Baltarusija susitarti... Tai nebuvo didelė naujiena rinkai ir akcijos kaina toliau krenta. Pardavimo signalas @0.532 EUR.

 

5 pav. Žemaitijos pienas pradeda supirkti savas paprastąsias vardines akcijas. Akcijas supirkti numatyta NASDAQ OMX Vilnius vertybinių popierių biržoje oficialaus siūlymo būdu. Pavedimai parduoti akcijas kaupiami visą akcijų supirkimo laiką. Jei akcijų pasiūla viršys superkamų akcijų skaičių, visiems akcijų pardavėjams bus proporcingai mažinamas jų parduodamų akcijų skaičius. Akcijų supirkimo pradžia: 2010 m. gruodžio 20 d. Akcijų supirkimo pabaiga 2011 m. sausio 18 d. Maksimalus superkamų akcijų kiekis: iki 909 090 vnt. Akcijų supirkimo kaina: 2,20 LTL už vieną akciją. Akcijos kaina rinkoje dabar 13% didesnė už pasiūlymo kainą. Sunku tikėtis sėkmės tokiomis sąlygomis. Na bent jau mes žinome kainos palaikymo lygį.

 

6 pav. Kaip ir rikėjo tikėtis, Rokiškio sūrio akcijų kaina gerokai nukrito. Sumažėjusiomis kainomis susigundė pirkėjai. Tai dar tik korekcijos pradžia. Stebim poziciją ir ieškom įėjimo/pildymosi taškų.

 

7 pav. Sanitas atrodo labai patraukliai tokioje rinkoje. Kaina kyla, apyvartos stengiasi neatsilikti. Greit ir pirkimo signalai pasirodys...

 

8 pav. Rytų skirstomų tinklų akcijos kainos dugnas neatlaikė. Bet kai greitai bendrovė išnyks iš horizonto, tai jau neturi jokios reikšmės. Laukiam pasirodant naujos bendrovės.

Kitose pozicijose pokyčių beveik nerasta. Apmirusi rinka ir laukiam didesnių pokyčių.

 

O va Londone, neseniai teko lankytis, įdomūs pokyčiai:

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2010 12 16 09:24     #34784
http://www.nasdaqomxbaltic.com/market/?pg=news&op2=print&news_id=245823

ZMP apsigalvojo. Dabar supirkinės tik po 1,70 Lt.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital