2010 m. Gruodžio 7 d. Biržos apžvalga

2010 m. Gruodžio 7 d. Biržos apžvalga Rinka kiek aktyvesnė buvo, bet drąsos dar trūko. Apsipirkimai – būtent apsipirkimai – dar negausūs. Bet mes jau žinome, kad pirma rinkoje pasirodo dr

Rinka kiek aktyvesnė buvo, bet drąsos dar trūko. Apsipirkimai – būtent apsipirkimai – dar negausūs. Bet mes jau žinome, kad pirma rinkoje pasirodo drąsiausi ir gudriausi, o tik po jų pasirodo instituciniai investuotojai. Žiūrint į šios dienos apyvartas, tai situaciją į tai labai panaši.

Esant tokioms naujienoms, kaip šiandien, tikrai buvo galima tikėtis gerokai didesnė apyvartos. Reikia suprasti ir institucinius investuotojus, kurių sprendimų priėmimas yra gerokai inertiškesnis, nei mūsų spekuliantų.

O jei dar toks rodiklis, kaip P/E yra svarbus sprendimų priėmime, tai sprendimų dar gali tekti ir palaukti. Štai Swedbank pagal trečio ketvirčio. rezultatus ir gruodžio 6 d. biržoje buvusią akcijos kainą suskaičiavo biržos bendrovių santykinius rodiklius.

Pagal P/E rodiklį pigiausi yra baldininkai, o Apranga, Dieve mano, kokia brangi... Visų akcijų P/E mediana yra 12.4. Tuo tarpu LHV komentuoja, kad P/E aklai pasitikėti nereikia. Juk kaina rinkoje priklauso nuo labai daug faktorių...

 

1 pav. „Litgrid turtas“ AB ir jos antrinės bendrovės „Litgrid“ AB generaliniu direktoriumi išrinktas buvęs VPK vadovas, buvęs Kainų komisijos vadovas, buvęs LEO LT stebėtojų tarybos narys Virgilijus Poderys.

 

2 pav. Snoras šiandien spaudos konferencijoje (kas matė kokią nors informaciją apie konferenciją?) užsiminė, kad įsigyti naujų akcijų gali ir stambesnis investuotojas. Rinkos dalyviai užsimena net apie „strateginį“ investuotoją... Pažiūrėsim, pamatysim. Prestižinis pasaulio bankininkystės ir finansų žurnalas „The Banker“ pripažino AB banką SNORAS geriausiu banku Lietuvoje 2010 metais. Apdovanojimą bankui SNORAS lėmė nuosekli veiklos ir tinklo plėtra, visų pagrindinių rodiklių augimas. Ir konferencija, ir emisija, ir apdovanojimas. Ne šiaip sau vienu metu. Tik va Swedbank bankams P/E neskaičiuoja... Teks patiems, kam įdomu. Mūsų apžvalgos sako, kad neverta su tuo gaišti laiko... Snoras labiausiai Vilniuje kilusi akcija. Jei piaras kainą dar palaikys, tai stogas bus greitai pramuštas. Pildymosi signalas @0.543 EUR.

 

3 pav. Dėl Verslo žinių publikacijos TEO LT buvo priverstas daryti atskirą pranešimą dėl Viešai neatskleistos informacijos konfidencialumo užtikrinimo ir atskleidimo taisyklių 24 punkto ir patvirtinti, kad dalyvauja konkurse pirkti visą UAB „Kabeliniai ryšių tinklai“. Vilniečiams tai gerai žinoma C gates kabelinė televizija. Manome, kad geras sandoris būtų. Mes pritariam... Rinka šiandien pradžioje nedrąsiai, paskui vis drąsiau irgi tam pritarė. Primenam pildymosi signalas yra @0.701 EUR.

 

4 pav. Apranga gavo pranešimą apie su valdybos pirmininku Darium Mockum glaudžiai susijusio juridinio asmens UAB „Minvista“ sandorius dėl emitento vertybinių popierių. Pranešimas, kokio dar nėra buvę. Visi sandoriai nuo gruodžio 2 d. iki šiandien surašyti net keturiuose puslapiuose. Kiek akcijų įsigijo Minvista, galit pasiskaičiuoti patys – daug. Už akcijas mokėta po 2.24-2.25 euro. Reik pripažinti, tai gera žinia. Pagal Swedbank, Aprangos P/E yra 397.4. Solidūs P/E solidžiai bendrovei... Na tai stogą dabar kainai uždėjo stiprų. Belieka laukti labai gerų rezultatų iš bendrovės, kad stogas būtų pramuštas. Na, maža korekcija irgi būtų sveika...

 

5 pav. Rytų skirstomieji tinklai Rokiškyje į transformatorių pastotės rekonstrukciją investuoja 6.5 mln. Lt. Apie 40% sumos skiriama iš ES struktūrinių fondų. Suveikė pildymosi signalas, bet padaugėjo bėgančių iš pozicijos, tų kurie visame šitame susijungime nori užimti „nebuvimo pozicijoje“ poziciją.

 

6 pav. Bankai pradėjo kovą dėl būsto paskolų klientų. Kol kas tik Nordea ir Danske taktinius manevrus demonstruoja, bet greit gali įsitraukti ir kiti bankai. Sakysim, Ūkis, nes Šiaulių banko grafikas vis dar negražus. O Ūkio bankas šiandien šoktelėjo į viršų. Viršutinė kanalo riba dar toli... Dar reiks pašokinėti...

 

7 pav. Seimas sumažino alkoholio akcizą, bet, greičiausiai, ir čia prezidentė turi nuomonę ir vetuos. Stumbras sureagavo adekvačiai.

 

8 pav. Vilniaus baldų P/E 4.7. Bet kodėl niekas neperka??? Vakar, matyt, pats Swedbankas 70 akcijų paėmė, kad P/E galėtų paskaičiuoti...

 

9 pav. Klaipėdos baldų P/E yra 5.1. Kažkas šiandien pardavė vieną akciją. Apžvalgų manymu, baldininkai yra vienos brangiausių akcijų biržoje...

 

10 pav. Po prekybos pasiekė žinia, kad įmonių grupei Alita priklausanti bendrovė UAB "A.L.D.", yra nemoki ir Sodra nori iškelti bankroto bylą. Alitos akcijos buvo mestos dviem sandoriais. Pagal laiką, tai vienas metėjas. Gal net insaideris. Nors akcijų tik 8000 parduota, apyvarta gavosi ekstraordinari.

 

11 pav. Grigiškės patikrino dugną. Žemiau jo akcijų laikymas gali būti nelabai perspektyvus...

 

12 pav. Rokiškio sūryje suveikė pildymosi signalas. Žemaičiai irgi neatsiliko... Čia tokia reakcija į žaliavinio pieno kainas ES?

 

13 pav. Olympic Entertainment Group pirkimo signalas @1.450 EUR.

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiNeprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 07 20:22     #34742
Na baldininkai tikrai irodo, kad pas juos krizes kaip nebuvo ir cia turbut pagrindinis argumentas. Plius jeigu cia tos kalbos ir paskalos su VBL pardavimu issipildys tai 15-16 eur. kaina kaip minimum bus.
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 07 20:39     #34743
RSU lapkicio apyvarta nustebino.O dar jei akcininku susirinkimas patvirtins naujos 10 procentu akciju supirkimo kainu ribas 3.4euro uz akcija .iki 2.5 euru skrysim be pasippriesinimo.Tenka pripazint ir siais metais kaledinis ralis bus.Klausimas ka pirkti?Tokiais atvejais geriausia eiti pasroviui.
2010 12 07 20:50     #34744
o kur rasti rasti swedbanko analitikų paskaičiuotus santykinius rodiklius?
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 07 20:59     #34745
Verslo ziniose yra tie paskaičiavimai
2010 12 07 21:08     #34746
dėkui, tą mačiau.. paprastai jie išleisdavo naują lentelę, kur daugiau rodiklių.. panašiai kaip čia: fundamentali analizė, tik čia dar q2 duomenys..
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 07 21:39     #34747
daugiausia asaru lies enrgetiku fanai.Kaledinis ralis greiciausia bus,bet sutinku sioj stuacijoje reikia plaukti su banga.Kaip butu nekeista ,bet ukb zymiai geriau atrodo uz snora.Atmetus visas spekuliacijas,ukb akcija bus brangesne-speju ukb 0.48.snor o.35 sausio vasario 11 metu menesiais.
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 07 21:44     #34748
snoro akciju visi treciame etape galesim nusipirkti po lita,aisku lokacija bus nemenka,bet santykiu du prie vieno ,nuo depozito manaurealu.
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 07 22:09     #34749
Ukis pigus visais aspektais ir visiskai nenustebciau jei kitu metu viduri kainuos 1,50 lt
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 07 22:15     #34750
UKB 1.5 KAINUOS JAU PO POROS SAVAICIU,O 1.5 KAINUOS KITU METU VIDURYJE TIK NE LITU O EURU.
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 07 22:29     #34751
Negaliu, tuoj mirsiu iš juoko. Ūkis kils, ūkis kils! Negi prisipirkę šito šš esate, kad taip piarinate? O kas sake, kad ten srs bus galima gauti po 1 lt. išsiplaukit galvą . Be to kvaila įsikibus laikytis ūkio, kai dabar galima labai lengvai su srs kilt. Kai srs išsisems, garantuoju, kad visi peršoks į ukb, todėl neverta dabar laikyti ukb
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 07 22:38     #34752
DABAR KAIP TIK NEVERTA LAIKYTI SNORO,NES PO GRUODZIO 31 D. AKCIJA KRIS MAZIAUSIAI IKI 0.33 EURO.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital