2010 m. Gruodžio 2 d. Biržos apžvalga

2010 m. Gruodžio 2 d. Biržos apžvalga Šiandien nuotaikas rinkoje lengviau pavadinti meškiškomis nei buliškomis. Daugumos likvidžiausių ir populiariausių akcijų kainos krito. Rinką kėlė al

Šiandien nuotaikas rinkoje lengviau pavadinti meškiškomis nei buliškomis. Daugumos likvidžiausių ir populiariausių akcijų kainos krito. Rinką kėlė alkoholio ir pieno perdirbimo bendrovių akcijos.

Seimas pritarė Alkoholio kontrolės įstatymo pataisoms ir prekybos centrai galės pardavinėti iki vidurnakčio. Žinoma, jei pritars prezidentė.

ECB paliko nepakeistomis palūkanų normas, tęs papildomo likvidumo priemones bankams ir „laikinai“ vykdys obligacijų supirkimo programą. Nieko nėra ilgaamžiškesnio už laikinumą.

 

1 pav. Klaipėdos nafta jau užsimena, kad derybos su Baltarusija dėl Venesuelos naftos, greičiausiai, sužlugs, tačiau, anot generalinio direktoriaus, įtakos bendrovės veiklai tai neturės. Vien 50% krovinių apyvartos sudaro Orlen Lietuva eksportas. Šiandien bendrovė pranešė, kad perkrovė 11% daugiau naftos produktų ir 23%. pajamų nei pernai per tą patį laikotarpį. Tai geriausias lapkričio mėnesio rezultatas įmonės istorijoje. „Bendrovės istorijoje buvo tik trys mėnesiai, kai krovos apimtys viršijo 800 tūkstančių tonų, todėl toks rezultatas yra išskirtinis, tačiau dėsningas – visi bendrovės darbuotojai, o ypač krovos padalinys, dirba pasiaukojančiai. Ne mažiau svarbu ir tai, kad pajamos šiemet auga sparčiau nei krovos apimtys, vadinasi, pasiteisina strategija dirbti be tarpininkų. Optimistiškai nuteikia ir besipildantis ilgalaikių sutarčių portfelis – tai padės užtikrinti stabilią krovą vasarą, kai natūralus krovinių srautas paprastai išsenka“, - pažymėjo „Klaipėdos naftos“ generalinis direktorius Rokas Masiulis. „Beveik užpildytas užsakymų portfelis ir užsitęsusios derybos neleidžia optimistiškai vertinti Venesuelos naftos krovos perspektyvų artimiausiu laikotarpiu, tačiau su pirkėjais iš Baltarusijos kalbamės apie tolimesnes perspektyvas. Gruodį terminale lankysis Venesuelos naftos pramonės atstovai, su kuriais taip pat kalbėsimės apie bendradarbiavimo galimybes“, - sakė „Klaipėdos naftos“ vadovas. Geras žinias įvertino ir rinka. Pirkimo signalas @0.560 EUR.

 

2 pav. Invalda skelbiasi, kad sparčiai mažina savo įsiskolinimus, o rinkos dalyviai tą jau mato ir noriai perka akcijas. Bendrovė nesiruošia skolas visiškai sumažinti. Norint greičiau vystyti plėtrą ir verslą, geriausia naudoti kreditą kaip svertą. Taip pat vis garsiau kalbama apie Sanito pardavimą, kas pagerintų Invaldos finansus. Įdomi ta informacija, kad instituciniams investuotojams Invalda dar nėra tokia įdomi. Kad visai neįdomi, tai vargu bau, nes kas tada akcijos kainą šiemet taip užkėlė? Bet jei instituciniai dar tik ruošiasi pirkti, tai smulkiesiems dabar pats metas įsigyti Invaldos akcijų. Pirkėjai pozicijoje dar atsargūs. Pildymosi signalas @2.547 EUR.

 

3 pav. Lietuvos bankas Ūkio bankui pasakė nu-nu: nurodė bankui labiau riboti veiklos riziką, konservatyviau vertinti atidėjinius ir toliau stiprinti kapitalo bazę. Valdybos posėdyje taip pat pažymėta, kad bankas nepašalino dalies ankstesnio inspektavimo metu nustatytų teisės aktų pažeidimų ir banko veiklos trūkumų. Bankas įpareigotas per dešimt dienų pateikti Lietuvos bankui veiklos trūkumų šalinimo planą. AB Ūkio banko vadovybė numato vykdyti Lietuvos banko įpareigojimus pagal nustatytus reikalavimus ir terminus. Be abejo, tokios naujienos įtakos kainai minimaliai turi, jei apskritai turi. O akcijas, greičiausiai, šiandien pardavinėjo nekantriausieji, sulaukę bent kiek didesnio kainos šuolio.

 

4 pav. "Swedbank Markets" analitikai paskelbė TEO LT akcijų tikslinę kainą. Jie ją padidino nuo 0.666 iki 0.695 EUR ir rekomenduoja laikyti. Tai kaina dabar ir svyruoja panašiame lygyje. Pildymosi signalas @0.701 EUR.

 

5 pav. Baltika su bankai pasirašė paskolų refinansavimo sutartis. Bendrovė džiaugiasi sustiprinusi finansinę padėtį ir tai leis jiems pasiekti numatytų strateginių tikslų iki 2014 m. pabaigos. Investuotojams irgi žinia patiko, tačiau proveržio dar nesimato. Pirkimo signalas @1.10 EUR.

 

6 pav. Linas Agro Group akcijų kainos niekas nepalaiko, tad nenuostabu, kad matome korekciją su pakankamai didele apyvarta.

 

7 pav. Agrowill akcijos labai sparčiai rieda žemyn. Galima daryti prielaidą, kad akcijų kainą paveikė žinios apie Žiemelio fiasko Varšuvoje.

 

8 pav. Stumbro kainos pokytis atrodo įspūdingai. Tačiau tai, vis labo, tik 8.77%.

 

9 pav. Snaigės pirkimo signalas @0.294 EUR. 10 pav. Ekspress Grupp pirkimo signalas @1.55 EUR.

 

11 pav. Žemaitijos piene suveikė pildymosi signalas.

 

12 pav. City Service akcijų kainai uždėtas stiprus stogas. Dabar prireiks laiko bent jau jį pasiekti...

 

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

KomentaraiNeprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 02 21:12     #34709
Ukis pigs
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 02 21:16     #34710
Nevygdo ukis isipareigojimu, prestizas banko krito stipriai
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 02 21:20     #34711

Ukio paaiskinimas

http://www.nasdaqomxbaltic.com/market/?pg=news&op2=print&news_id=245608

Primena praitu metu gala, o kas buvo tada pasiziurekite patis. Ryt ukio gausime pygiau.

Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 02 21:40     #34712
Turi bankai problemu dar iki kaklo,vat snoras nelaukia LB  spyrio i uzpakali ir pats stiprina per enauja emisija kapitalo baze.Ir nereik cia svaigt apie naujus isigijimus LB ,tai ne FED,IR NETURI GALYMYBIU PUMPUOT MILIJARDUS BANKU LIKVIDUMUI DIDINTI.
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 02 21:51     #34713
Ukis tiek laiko nekilo neveltui. Islindo is maiso tai kas buvo seniai slepiama. Sekanciame ketvirtije bus dideli atidejimai, kas kainos tikrai nepakels. Is ukio pasitraukiau galutinai, dar siek tiek turiu, bet tikriausiai teks ir tas parduoti. Gaila
2010 12 02 22:13     #34714
grg vakarykstis ir suveike pirkimo signalas 0.77
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 03 08:46     #34715
kam spamint per visur tas pacias ukb blogybes.matos,kad laiku neapsipirkusiu dar apstu.o jei turit,tai meskites meskites,surinksim
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 03 09:02     #34716
Ukis labai keblioje situacijoje. Pagalvokite patys, kodel toki ilga laika ukis nekilo. Paimkime siauliu banka. Jis bent nesliape savo problemu
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 03 09:24     #34717

Manau ukis riedes iki 1 lt

Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 03 10:59     #34718
manau ukis kils iki 1Eur
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 03 12:29     #34719
Kaip ir tikejausi, siandien su nuolaida gavau ukio akciju. Panikuotojai graziai nusimetineja. Pagalvokyt patys su banku viskas gerai, o vakarikste naujiena tai tik nereiksmingas pirstelejimas, kuris tik pristabde augima. Kaina drasiai kils bent iki 0.40 .Paminesit mano zodi

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital