2010 m. Gruodžio 1 d. Biržos apžvalga

2010 m. Gruodžio 1 d. Biržos apžvalga Šiandien suprekiavom pakankamai aktyviai ir vis dar į pliusą. Kaip visada, pasižymėjo likvidžiausios akcijos, na o Snoras „atidirbo“ už visus.

Šiandien suprekiavom pakankamai aktyviai ir vis dar į pliusą. Kaip visada, pasižymėjo likvidžiausios akcijos, na o Snoras „atidirbo“ už visus.

Avia Solutions Group stabdo savo IPO Varšuvos biržoje. G.Žiemelio nuomone, pasiūlyta kaina yra per maža, bendrovė verta daugiau ir jie tą įrodys. Vėl bandys daryti IPO kitų metų pradžioje. Greičiausiai, su Agrowill Group IPO Varšuvoje irgi kol kas neskubės.

O pasaulio investuotojai šiuo metu stebi FED‘o ir politikų kovą. Kol kas stebi ramiai, bet reikia pastebėti, kad jie išlieka labai jautrūs FED temai.

 

 

1 pav. Aprangos grupės apyvarta per lapkritį augo 16.5% ir tai jau ketvirtas iš eilės apyvartos didėjimo mėnuo. Anot grupės vadovo, striukė brangesnė už palaidinę. Tad ir apyvartos didesnės. Akcijos šiandien buvo perkamos itin aktyviai, tačiau visas sesijos „veiksmas“ vyko žemesniame nei vakar uždarymo kainos lygyje. Bet trendas vis dar up. Pildytis dar rizikinga.

 

2 pav. Baltikos grupės lapkričio pajamos irgi augo bet gerokai lėčiau nei Aprangos - tik 8%. Daugiausiai pajamų sugeneruota Baltijos regione. Baltika dar labai įdomiai pateikia duomenis skaičiuodama pardavimus vienam kvadratiniam prekybos metrui. Taip apyvartos augo pakankamai įspūdingai. Tačiau mes nepamirštam, kad per metus prekybos plotas sumažėjo net 16-ka parduotuvių. Akcijos kaina užsidarė kiek aukščiau nei praeita sesija, tačiau pozicijoje vyravo pardavėjai, o ir pačiai kainai nepavyko pakilti aukščiau Aligatoriaus. Pirkimo signalas @1.10 EUR.

 

3 pav. Jau rašėme, kad Nordecon International dukterinė bendrovė Nordecon Infra AS yra kaltinama neskaidriu dalyvavimu viešuosiuose pirkimuose. Pati bendrovė teigia, kad kaltinimai jai neturi pagrindo. Akcijų kaina demonstruoja stiprų palaikymą ir nori versti trendą į viršų. Tačiau dar reikia daug „košės suvalgyti“, kad kaina pradėtų kilti. Paprasčiausiai palaukiam.

 

4 pav. Invalda pranešė, kad pasirašytas 2010 m. lapkričio 18 dienos sutarties dėl „Trakcja Polska“ ir „Tiltra Group“ veiklos sujungimo pakeitimas. Pirmajame variante pristatyti ir priimti atskleidimo laiškus galutinis terminas buvo vakar. Dabar jis yra gruodžio 13 d. Akcijos kaina toliau iš lėto kyla. Mažėja ir apyvartos. Neskubam pildytis.

 

5 pav. Linas Agro Group gavo East Capital Asset Management pranešimą, kad jų fondas peržengė 5 proc. ribą. Va jums ir atsakymas, kas taip kainą kelia. O šiandien kažkas, gal ir tie patys East Capital, savo portfelį papildė dar didesniu akcijų kiekiu. Šiaip bendrovės perspektyvas reikia vertinti teigiamai. Dabar jų veiklos rezultatus kėlė brangusios žemės ūkio produktų kainos. Pati bendrovė nesitiki, kad kainos toliau kils, tačiau nemano, kad jos sparčiai mažės. Todėl savo veiklą diversifikuoja atitinkami ir labai džiaugiasi gerais trąšų pardavimais Lietuvoje. Na po tokių kilimų tikrai „baisu“ atidaryti naują poziciją. Bet tie, kurie jau įėjo į poziciją su pirkimo signalai gali iš lėto pildytis, jei tik kaina toliau kyla.

 

6 pav. Vilkyškių pieninė rezultatų apžvalgoje nurodo, kad jos pardavimai Rusijoje padidėjo nuo 9% iki 23%, tuo tarpu mažėjo apyvartos ES ir Lietuvoje. EBITDA per 3Q augo net 63.3%, tačiau jos marža išliko ta pati. O per 9 mėnesius EBITDA marža sumažėjo keliais procentais. Bendrovė toliau investuos į gamybą ir plės asortimentą bei stiprins pozicijas visose realizavimo rinkose. Pildymosi signalai @1.541 EUR ir @1,561 EUR.

 

7 pav. Šiaulių banko pirkimo signalas @0.337 EUR.

 

8 pav. City Service pozicijoje nunešti visi stogai, suveikė visi signalai. Atsargiai pildomės, akcijos kainai toliau kylant.

 

9 pav. TEO pildymosi signalas @0.705 EUR.

 

10 pav. Ūkio banke suveikė pirkimo signalas.

 

11 pav. Investuotojai nusprendė nelaukti gruodžio pabaigos ir Snorą puolė pirkti tiesiog dabar, kol dar „pigios“ akcijos. Šiandien tai didžiausias pokytis Vilniuje.

 

12 pav. Grigiškių pirkimo/pildymosi signalas @0.770 EUR.

 

Apžvalgą parengė: Nojus.

Rašykite mums
 

Taip pat skaitykite

Vakar dienos JAV akcijų biržos sesija privertė sunerimti

Kokiomis nuotaikomis rinkos gyvens šią savaitę?

Kodėl dabar krenta aukso kaina?

Eilinė prognozė – rimtos korekcijos sulauksime jau greitai. Ar išsipildys?

2017-03-22 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-20 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-08 | Spekuliantai.lt apžvalgos 2017-03-06 | Spekuliantai.lt apžvalgos

Komentarai2010 12 01 22:04     #34705
UKB grafiką daug kam būtų malonu pasižiūrėti, gražiau už TEO.
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 01 22:24     #34706
Ukis branks. Tikriausiai siandien uki mateme zemiausiame taske.
Neprisijungęs vartotojas
Neprisijungęs vartotojas
Rašyti privačią žinutę


2010 12 01 23:26     #34707
Snoras tikrai knistels ryt žemėn

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital