Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

„Orion Securities“ per pirmą metų pusmetį uždirbo 650 tūkst. litų pelno

Spekuliantai.lt | 2010-08-12 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 776
Raktiniai žodžiai: Orion Securities
„Orion Securities“ per pirmą metų pusmetį uždirbo 650 tūkst. litų pelno Didžiausios Lietuvoje nebankinės finansų maklerio įmonės „Orion Securities“ pajamos per pirmus šešis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu l

 Didžiausios Lietuvoje nebankinės finansų maklerio įmonės „Orion Securities“ pajamos per pirmus šešis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, padidėjo 40 proc. Bendrovės pelnas prieš mokesčius sudarė 650 tūkst. litų. Siekdama didinti pajamas, bendrovė ir toliau ketina pagrindinį dėmesį sutelkti į aukštą paslaugų kokybę.
„Keliame aukštus reikalavimus aptarnavimo kokybei, kad savo klientams galėtume padėti priimti geriausius investicinius sprendimus, optimaliai valdyti savo finansus, turtą ir rizikas“, – sako „Orion Securities“ vadovas Alius Jakubėlis.
Pirmąjį šių metų pusmetį „Orion Securities“ buvo viena iš aktyviausių „Nasdaq OMX Vilnius“ biržos dalyvių. Pagal per minėtą laikotarpį pasiektą 73,8 mln. litų prekybos vertybiniais popieriais apyvartą įmonė tarp visų biržos dalyvių užėmė trečią vietą.
Nuo šių metų pradžios „Orion Securities“ sėkmingai didino savo klientų skaičių, rinkoje pristatė naujus investicinius produktus – galimybę investuoti į sandorius dėl kainų skirtumo (angl. CFD) ir investuoti į rizikos draudimo fondus (angl. hedge funds) .

Apie „Orion Securities“

Pagrindinė finansų maklerio įmonės „Orion Securities“ veikla yra finansinis tarpininkavimas prekiaujant vertybiniais popieriais, taip pat įmonių finansų, privačios bankininkystės ir finansų valdymo paslaugos privatiems asmenims. Lietuvos rinkoje įmonė veikia nuo 1993 metų.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital