Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Orion Securities pristato galimybę investuoti į sandorius dėl kainų skirtumo (CFD)

Spekuliantai.lt | 2010-07-21 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1362
Raktiniai žodžiai: Orion Securities, CFD, contract for difference
Orion Securities pristato galimybę investuoti į sandorius dėl kainų skirtumo (CFD) Metų pradžioje pristačiusi galimybę investuoti į sandorius dėl kainų skirtumo (CFD), didžiausia Lietuvoje nebankinė finansų maklerio įmonė „Orion

 Metų pradžioje pristačiusi galimybę investuoti į sandorius dėl kainų skirtumo (CFD), didžiausia Lietuvoje nebankinė finansų maklerio įmonė „Orion Securities“ pastebi didėjantį klientų susidomėjimą šia išvestine investavimo priemone.
„Lietuvoje esame vieni iš nedaugelio investavimo paslaugas teikiančių įmonių, kurios siūlo naudotis šia profesionaliems investuotojams gerai žinoma ir tarp jų paplitusia investavimo priemone. Šis instrumentas leidžia uždirbti iš kylančių ar krentančių rinkų naudojant mažiau nuosavų lėšų“, – teigia „Orion Securities“ Kapitalo rinkų skyriaus vadovas Mindaugas Strėlis.
Bendrovės klientai CFD sandorius gali sudaryti tiek Baltijos šalių, tiek daugumoje kitų pasaulio biržų. Kaip pastebi M.Strėlis, šie sandoriai skirti didesnį apetitą rizikai turintiems investuotojams, kurie siekia uždirbti iš trumpo laikotarpio svyravimų rinkose. Pasaulio rinkoms šiuo metu nerandant aiškesnės krypties, CFD sandoriai investuotojams gali būti itin aktualūs.
Atsižvelgdama į savo klientų poreikius, „Orion Securities“ artimiausiu metu ruošiasi papildyti investavimo instrumentų spektrą ir investuotojams pasiūlyti naujų išvestinių priemonių. Bendrovė atkreipia dėmesį, kad išvestinės investavimo primonės yra padidintos rizikos investavimo instrumentai ir, prieš juos pasirenkant, investuotojams reikėtų įvertinti prisiimamą riziką.
Sandoris dėl kainų skirtumo (angl. contract for difference) – tai susitarimas tarp dviejų šalių – pirkėjo ir pardavėjo – pagal kurį viena iš šalių sumoka kainų skirtumą tarp pagrindinės finansinės priemonės esamos rinkos kainos ir pradinės kainos, sutartos sandorio sudarymo dieną. Šis sandoris laikomas išvestine priemone, kurios kaina išvedama iš akcijų, akcijų indeksų, žaliavų ar kitų finansinių priemonių kainų.
Apie Orion Securities
Pagrindinė finansų maklerio įmonės „Orion Securities“ veikla yra finansinis tarpininkavimas prekiaujant vertybiniais popieriais, taip pat įmonių finansų, privačios bankininkystės ir finansų valdymo paslaugos privatiems asmenims. Įmonė Lietuvos rinkoje veikia nuo 1993 metų.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital