Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Likvidūs ETF‘ai 2

Nojus | 2009-05-20 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1222
Likvidūs ETF‘ai 2 Praeitame straipsnyje daugelyje pozicijų buvo siūloma palaukti korekcijos, prieš į jas įeinant. Praėjus savaitei, Niujorko biržoje įvyko pokyčių. Tad

Praeitame straipsnyje daugelyje pozicijų buvo siūloma palaukti korekcijos, prieš į jas įeinant. Praėjus savaitei, Niujorko biržoje įvyko pokyčių. Tad aktualu pasižiūrėti, kokia situacija ir su mūsų ETF‘ais. Beveik visi ETF‘ai patyrė sukrėtimų ir gerokai koregavosi, ko ir buvo galima tikėtis. Bet ar po korekcijos jie atsigavo/atsigaus, dar sunku kalbėti. Pasižiūrim...1 pav. RSX fondas. Per savaitę fondas ir naujų aukštumų spėjo pasiekti, tačiau labai stipriai svyravo ir pateko į raudoną zoną. Įėjimas long labai rizikingas.


2 pav. FXI grafikas. Neįeidinėjom ir gerai padarėm. Sulaukėm korekcijos. Pirkimo signalas dabar yra toli, @38.01. Shortinimo signalas arčiau - @33.19.


3 pav. EWZ grafikas. Pirkimo signalas @51.26 suveikė, tačiau pelno neatnešė. Bet suveikė naujas, aukštesnis signalas. Šiuo metu geriau pralaukti ir iš šalies stebėti įvykių eigą šioje pozicijoje.


4 pav. EWJ grafikas. Ir gerai darėm, kad nepirkom, o laukėm pasirodant signalų. Dabar turime pirkimo signalą @9.24. Net ir jam suveikus, egzistuoja grėsmė, kad trendas versis DOWN.


5 pav. XHB grafikas. Pirkimo signalas, kaip tikėtasi, taip ir nesuveikė. Kol kas turime kažką panašaus į besiformuojantį DOWN trendą. Įėjimas į poziciją dabar yra rizikingas. Verčiau palaukim.


6 pav. IYR grafikas. Pataisytas etf‘o grafikas. Naujų aukštumų pasiekti ir šitam fondui nepavyko. Investuotojai kol kas neskuba tikėtis greito JAV NT rinkos atsigavimo. Kaina lenda į Aligatorių, paliekam šone šį etf‘ą.


7 pav. FAZ grafikas. Vis dėlto FAZ‘anas toliau tęsia kritimų sesiją. Osciliatoriai rodo, kad jis dabar linkęs gultis į flatą. Tačiau yra ir short signalas @4.42.


8 pav. FAS grafikas. Nors ir stipriai banguodamas, bet visgi UP trende. Pirkimo signalas @10.95.


9 pav. GLD grafikas. Pirkimo signalas suveikė ir gana sėkmingai. Nekantriasieji galėjo, o gal būt taip ir padarė, fiksuoti pelnus galėjo pirmadienį, kai suveikė stopo signalas @91.09. Tačiau vis dar turime trendą UP, todėl galima rizikuoti laikyti poziciją ilgiau. Pildomės, kainai pasiekus 91.82.
Apie auksą gal būtų įdomu atskirą temą padaryti.


10 pav. XLF grafikas. Nors pirkimo signalas ir suveikė, tačiau apie riziką irgi buvo pasakyta. Dabar kaina pasikoregavo, todėl galima rizikuoti įeiti į poziciją @12.77. Neatmetamas variantas, kad shortinimo signalas @11.09 suveiks greičiau.


11 pav. VWO grafikas. Vis dar ieško naujų aukštumų. Ir pirkimo signalas suveikė. Ką gi, pildomės @31.61.


12 pav. XLE grafikas. Traukinys ne tik kad jau buvo išvažiavęs, bet jau buvo ir paskutinėje stotelėje. Situacija, kaip ir su kitais fondais, neaiški. Nerizikuojam ir laukiam aiškesnės krypties.


Sėkmės investuojant!

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2018 02 26 17:56     #37818
 
 
I visit this blog the first time and inspire this good stuff work. The incredible post keeps posting such great information. 

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital