Komentarai 2 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Pietūs su ETF'ais

Nojus | 2009-01-16 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1959
Pietūs su ETF'ais Ši savaitė Niujorkui buvo sudėtinga. Vyravo griežtos išpardavimo nuotaikos. Ketvirtadienio žinios apie antrą TARP‘o panaudojimą kiek apramino išsipar

Ši savaitė Niujorkui buvo sudėtinga. Vyravo griežtos išpardavimo nuotaikos. Ketvirtadienio žinios apie antrą TARP‘o panaudojimą kiek apramino išsipardavimą. Bet atsipalaiduoti dar anksti. Signalai prieštaringi ir gali būti apgaulingi. Ilgalaikėje retrospektyvoje trenduose matomas DOWN trendas. Tačiau dabar galima, bent jau trumpalaikėje perspektyvoje, tikėtis korekcijos aukštyn.

DJIA grafikas


Dolerio long ETF‘as UUP (PowerShares DB US Dollar Index Bullish) atrodo puikiai. Analitikai irgi prognozuoja ilgalaikį trendą UP. TA lygmenyje yra palaikymas @24.70


Savo ruožtu, jiena stiprėja ir ETF’as darosi patrauklus. Pirkti kainai pakilus virš 68.49 JYN (IPATH JPY/USD EXCHAN) (savaitinis grafikas).


Energijos sektorius „pasuoja“. XLE (Energy Select Sector SPDR) (savaitinis grafikas) etf‘ą dabar gal net geriau ir shortinti. Ypač kainai nukritus žemiau 43.92 lygio. Reikia, aišku taip pat stebėti naftos judesius rinkoje...


Natūralių dujų traukinys žemyn pajudėjo. Gal dar galima suspėti.UNG (United States Natural Gas Fund) (savaitinis grafikas). Bet galima tikėtis trumplaikės techninės korekcijos.


Atrodytų, kad naftos ultrashortai turėtų dabar būti spekuliantų arkliukas, tačiau kažkodėl kainos nekyla taip sparčiai, kaip būtų galima tikėtis, atsižvelgiant į pernai metų kilimus. Gali būti, kad investuotojai tikisi naftos kainos konsolidavimosi panašiame į šių dienų lygį. DUG (ProShares UltraShort Oil & Gas).


Toliau kalbant apie žaliavas, reiktų paminėti sidabrą ir auksą. Jiems analitikai žada šviesų rytojų. Pasižiūrėjus į situaciją šindien, rytojaus dar nesimato. Bet viltis yra...

SLV (iShares Silver Trust) grafikas.


IAU (iShares COMEX Gold Trust)grafikas irgi nelinksmai atrodo.


Dar visai neseniai džiaugėmė farmacijos ir biotechnologijų etf‘ų kilimu. Matyt, nuotaikos rinkoje ir šiuos paveikė. Tačiau paskutinė sesija buvo optimistinė ir galima tikėtis sektoriaus atsigavimo. XLV (Health Care SPDR)


XBI (SPDR S&P Biotech) gali gultis į flatą. Turime palaikymą @50.45. Bet jei palaikymas bus pramuštas, galima drąsiai shortinti.


Vartotojų etf’ai iš kanalo išėjo per “užpakalinį išėjimą”, t.y. kirto į apačią. Po kritimo, paskutinis baras suformavo 1 Wismano signalą. Įėjimas kainai pakilus virš 22.78. Stop loss – 22.32. XLP ( Consumer Staples Select Sect. SPDR)


Nuo praeitos apžvalgos SRS (ProShares UltraShort Real Estate)etf’as pakeitė savo prioritetus ir pradėjo suveikinėti pirkimo signalai.Kilimas nebuvo įspūdingas, kaip galima tikėtis iš ultrashorto. O ir optimizmas pabaigoje geroki priblėso. Stebim toliau.


Finansiniame sektoriuje potencialią konsolidaciją keičia trendas down. Pasitikėjimo likučiai lekia per kaminą. XLF (Financial Select Sector SPDR). Tačiau antra bailouto dalis gali viską atstatyri į savas vėžias.


Užtat ultrashortas SKF (ProShares UltraShort Financials) yra šių dienų favoritas ir skyrocketas. Kilimas apie 50% kilimas. Ar nematysim savaitgalinio pelnų nusiėmimo?


Ilgalaikės obligacijos nusprendė atsigauti. TLT (iShares Barclays 20+ Year Treas.Bd)


Labai įdomi situacija su rekomendacijomis. Parduoti, tai parduoti…TBT (ProShares UltraShort Lehman 20+ Yr).


Krentant naftos kainoms, alternatyvios energijos irgi nepatrauklios. Shortinam. PBW (PowerShares WilderHill Clean Energy)


Ką amerikiečiai valgys, nežinia. Jų kompanijos maisto negamins, galima spręsti iš grafiko.
PBJ (PowerShares Dynamic Food & Beverage)(savaitinis grafikas). Ir alaus nevirs… Blogai su ta Amerika…

Sėkmės!

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2009 01 16 21:36     #4485
nu kaip čia taip.. o kur GLD? šiaip super apžvalga. sveikinimai ;]
2009 01 19 21:40     #4491
Tikrai įdomi ir naudinga serija analizių apie ETF'us

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital