Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

13 Ekonominės apokalipsės ženklų, arba dar keli būdai žmonijai pagąsdinti

spekuliantai.lt | 2009-03-13 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2202
13 Ekonominės apokalipsės ženklų, arba dar keli būdai žmonijai pagąsdinti Dabartinis ekonominis nuosmukis gali išsivystyti tiek dramatiškai, kad pasieksime anarchiją valstybėse, kai bus maistas normuojamas pagal korteles ir įsivy

Dabartinis ekonominis nuosmukis gali išsivystyti tiek dramatiškai, kad pasieksime anarchiją valstybėse, kai bus maistas normuojamas pagal korteles ir įsivyraus mainų sistema (Rusijoje jau vienas verslininkas „sukūrė“ mainų biržą). Ir tai galėjo jau įvykti, jei vyriausybės nebūtų pradėjusios spausdinti naujų pinigų. Besiartinančios apokalipsės ženklų jau tiek daug, kad nebeįmanoma jų ignoruoti. Pateikiame kelis jų. Ir jau savarankiškai nuspręskite, juoktis čia ar realiai išsigąsti.

1. Sultinio laikai
Paskutiniame savo finansiniame pranešime šveicarų plataus vartojimo prekių milžinas Nestle pasakė, kad tikisi atlaikyti šią ekonominę suirutę didinant tokių produktų, kaip sultinys pardavimus. Jums belieka į sultinio puodą įmesti kažko iš savo atsargų ir pavadinti tai troškiniu. Nereikia mėsos? Nereikia. Kelios bulvės, truputis kopūsto ir jūs turite baltymais turtingą valgį.

2. Hampton‘as už pusę kainos
Prestižinių Rytinio Hemptono vasaros namų nuomos kaina krito dvigubai. Dabar juos vasarai išsinuomoti gali net bedarbio pašalpas gaunantys asmenys. Vasarnamių savininkams tai apokalipsės ženklas.

3. Prekės ženklų nuvertėjimas
Starbucks pradėjo platinti tirpiosios kavos produktą. Komentarai nereikalingi.

4. Tikra Namų šeimininkės tikrovė
Bravo šou Tikros Niujorko namų šeimininkės sezonas buvo tarsi ne iš šio pasaulio: ekonominės problemos čia neegzistavo. Tačiau šalta, sunki tikrovė pagaliau palietė ir šias šeimininkes. Bethenny Frankel buvo pastebėta, naudojant 25 procentų nuolaidos kuponą grožio salone. Pats faktas kaip ir nieko nereiškia, bet paslauga jau ir taip buvo jau nukainota. Siaubas!

5. Ginkluoti ir pavojingi
Žmones užvaldė potraukis apsaugoti save teises. Šių metų sausį šaunamųjų ginklų pardavimai šokinėjo beveik 30 procentų, palyginti su tuo pačiu mėnesiu pernai. Floridos parduotuvėse pasibaigė kulkos. Tai nuosmukis, kai jūs galite gauti dujas, bet negalite gauti kulkų.

6. Didelė Baimė
Nesvarbu, ką jūs apie juos manote, bet Mormonai žino, kaip rūpintis vienu kitu. Jie maitina savo vargšus iš maisto rezervo, kurį savanoriškai sukaupia katastrofos atvejui. Šalies ekonomistai visada atkreipia dėmesį į tai, kad padidėja aktyvumas jų rezervo sandėliuose. Taigi, šiuo metu Mormonų indeksas kyla.

7. Amerikos maisto bankas
Maisto bankai dabar ne tik benamiams ir alkaniems. Dabar čia apsilanko ir vidutinės klasės žmonės, tokie kaip vaikų priežiūros darbuotojai, slaugytojai, patarėjai, nekilnojamojo turto rinkos atstovai ir sekretoriai.

8. Mados katastrofa
Italų rūbų pramonė nusirito kažkur iki autogamintojų ir pornografijos verslo lygio bendrovių, kurioms gresia bankrotas, sąrašo. Dizaino atstovus supykdė Italijos įstamdavių sprendimas neskirti jiems gelbėjimo paketo, koks buvo skirtas autogamintojams ar namų apyvokos, buitinės technikos pramonei.

9. Taupyklės
Jungtinėse karalystėse kailių taupyklių pardavimai pakilo net 150%, nes Britanijos ekonomika susidūrė su sunkiausiomis problemomis nuo Antrojo pasaulinio karo. „Rankinuko fondas“, „Batų fondas“ ir „Apsipirkimo fondas“ yra labiausiai parduodami taupyklių prekių ženklai.

10. Bedarbystė
Net 1000 pretendentų išsirikiavo į eilę Majamyje dėl 35 ugniagesių vietų. Žmonės per naktį stovėjo eilėje, norėdami gauti galimybę užpildyti viso labo 750 paraiškų. Majamis-Dade, Broward ir Palm Beach grafystės yra numačiusios, kad jose iki šių metų pabaigos darbo neteks beveik 85 000 žmonių.

11. Kinta gyvenimo būdas
Mes nesam įsitikinę, ar tai kad žmonės pradėjo labiau lankytis bibliotekose, gali būti apokalipsės ženklas. Vašingtono bibliotekose knygų ir DVDs nuoma išaugo 23 procentais. Sąmoningesnės šeimos renkasi nemokamą nuomą iš Barnes & Noble ir Netflix. Daugiau laiko žmonės praleidžia prie namų ar bibliotekos kompiuterių. Tai pigiau nei sėdėti bare ar restorane.

12. Vagiamas visoks šlamštas
Praėjusiais metais girdėjome apie vagis, vagiančius varinius laidus iš namų ir statybų aikštelių, kadangi prekės kaina pakilo. Bet tai tik žiedeliai. Štai vagis Meine vogė telefoninius stulpus medienai. Vietinė telekomunikacijų bendrovė pranešė, kad 35 stulpai buvo sumažinti ir pavogti. Mediena nėra tinkama kūrenimui, bet ji galėjo būti panaudota kaip statybinė medžiaga. Sunkūs laikai iš tikrųjų.

13. Auksinė taisyklė
Kai aukso uncija apsiekė 1000 USD/un., akivaizdu, kad investuotojai lėšas nukreipė į saugesnes investicijas. Ne be reikalo padažnėjo Cash4Gold reklaminių laidų per TV. Dauguma analitikų mano, kad aukso kaina dar gali kilti, nes kol kas tai geriausia vieta investuotojų pinigams, kai visa kita jau nugarmėjo į kanalizaciją.


Parengta pagal užsienio žiniasklaidą.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital