Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Pranašystės‘09

spekuliantai.lt | 2009-01-07 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1826
Pranašystės‘09 Tikriausiai nebuvo tokios save gerbiančios žiniasklaidos priemonės, kuri nebūtų bandžiusi paprognozuoti, kas investuotojų laukia šiais metais. Būtų la

Tikriausiai nebuvo tokios save gerbiančios žiniasklaidos priemonės, kuri nebūtų bandžiusi paprognozuoti, kas investuotojų laukia šiais metais. Būtų labai įdomu viską surašyti (tiek jaučio odos neužteks) ir paskui stebėti išsipildymus-neišsipildymus. Bet apsiribosim keliais apibendrinimais.
1. Pagrindiniai indeksai 2009 kils. Bet nedaug. Nors visus metus rinkose stebėsim optimizmą, bet tokių didelių grąžų, kokios buvo anksčiau, jau nematysim.
2. Nafta pradės kuklų atsigavimą. Tai yra, pirma pasieks 20 USD/bar., paskui judės aukštyn. Gera žinia yra tai, kad dėl recesijos sumažėjusi paklausa nesugebės kainos pakelti iki 140 USD/bar.
3. Doleris įgaus pasitikėjimą, nežiūrint mažų palūkanų. Kilimas bus daugiau sąlygotas ekonomikos pasitikėjimu
4. Azijos šalių ekonomikos (ypač Japonijos) sėkmingai pasinaudos susidariusia situacija pasaulyje ir pradės spartų kilimą. Nors kelias erškėčiais bus klotas.
5. Yahoo pagaliau bus nupirktas. Esant naujiems žmonės valdančiose pozicijose, Yahoo išties gali tapti patraukliu kąsniu investuotojams. Ir apskritai, įsigyjimų ir susiliejimų procentas šiais metais bus labai didelis.
6. Nekilnojamasis turtas pagaliau pradės pradės judėti iš mirties taško. Bet anksčiausiai tik antroje metų pusėje. Arba net kitais metais tiktai. Kainos, greičiausiai, jau nepasieks 2007-2008 metų lygio.
75. JAV Vertybinių popierių komisija privalės persitvarkyti iš esmės. Neužteks tik figūrų perstumdymo. Madoff skandalai neturi pasikartoti.
8. JAV bus sukurtas dar ne vienas gelbėjimo paketas. Jų vertė bus gerokai mažesnė jau, vien dėl to, kad mokesčių mokėtjai nepradėtų maištauti.
9. Ekonominė pasaulio padėtis negerės iki pat metų galo. Tačiau bus matyti, kad „ligonis“ sveiksta. Situaciją blogins „blogins“ nebent žiniasklaidos išpūstos problemos.
10. Žemės ūkio pramonė ir jos akcijos atsidurs dėmesio centre. Priežastis labai paprasta – žmonėms reikia valgyti. O dėl sumažėjusio vartojimo (beja, vertojimas 2009 metais kris ženkliai ir labai ženkliai) ir todėl salyginai didesnis pinigų srautas teks būtent šiam sektoriui.
11. Prabangos prekių sektoriui seksis gerai. Jų klientai greitai „užmirš“ recesijos ir sumažėjusio vartojimo problemas.

Smagiausia bus stebėti visų prognozių nuprypimus ar atitikimus. Mums spekuliantams svarbiausia būti toje pozicijoje, kuri neša naudą, net jei ta pozicija yra nebuvimas biržoje...

Parengta pagal užsienio žiniasklaidą.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2009 01 07 17:52     #4442
Aciprašau, kad pertraukau šį prasmingą būrimą iš kavos tirščių, ale kur šios dienos apžvalga? :cry:no

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital