Palankus metas pirkti verslą?

vygis | 2010-03-19 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1503
Raktiniai žodžiai: perku verslą
Palankus metas pirkti verslą? Kur bepasižvalgytume, pamatytume, jog spauda bei internetas mirga marga nuo skelbimų, kurių antraštės skelbia „parduodu / perku verslą“. Ir neveltui

Kur bepasižvalgytume, pamatytume, jog spauda bei internetas mirga marga nuo skelbimų, kurių antraštės skelbia „parduodu / perku verslą“. Ir neveltui – ko bepaklaustumėte, išgirsite, jog ekonominis mūsų šalies nuosmukis, yra itin palankus metas naujo verslo steigimui. Verslo pirkimas yra pats paprasčiausias būdas pradėti verslą – sutaupoma ir daug laiko ir, žinoma, nemažai pinigų.

Tuo tarpu pradėjus verslą nuo nulio, tenka išlieti nemažai prakaito, kol jis pradeda „važiuoti“. Reikia suburti kompetentingą komandą, sukurti visą įmonės veiklos struktūrą, strategiją, kaip pritraukti klientus ir t.t. Pats rizikingiausias metas yra pradinės veiklos periodas. Perkant jau įkurtą verslą išvengiame daugybės rizikos faktorių, kartu gauname ir specialistų komandą ir visą informaciją apie rinką bei konkurentus.

Tiesa, negalima tiesiog aklai nuspręsti ir tarti „perku verslą“. Ne, apie perkamą įmonę reikia išsiaiškinti viską. Akivaizdu, jog parduodantysis verslą, gali slėpti šio verslo trūkumus, o juos sužinosite tik jau įsigiję verslą. Reikėtų pastebėti, kokia yra šios įmonės reputacija (reputacija, neretai sudaro ir dalį perkamo verslo kainos). Taip pat svarbu išsiaiškinti visus finansinius rodiklius, įrangos būklę, darbuotojų kvalifikaciją ir t.t.

Prieš perkant verslą visuomet reikėtų atsakyti į klausimą sau pačiam „Kodėl Jūs tai darote?“. Jei tiesiog norite pasiekti finansinę sėkmę, tačiau Jus domina visiškai kita sritis, pirkti būtent tą verslą nėra gera mintis – nemaža galimybė, kad greitu metu toks verslas Jums pačiam atsibos, o ir finansinės sėkmės tai nežada. Tačiau jeigu manote, jog galite padaryti tikrai daug geriau negu dabartiniai verslo savininkai – tuomet pirmyn, šiandien Jums tikrai palankus metas viską pradėti.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2010 04 09 16:48     #33424
geram ir idomiam verslui isigyti tinkamas laikas yra visada. Tai kas siuloma pagal skelbimus, paprastai yra bandymas nusikratyti nepakeliamus isipareigojimus bankams. paprastai tariant jei turi pinigu ir neturi problemu, nusiperki problemu...dazniausiai geriau pradeti nuo nulio, nei bandyt isigilinti i buvusiu savininku painias verslo schemas, sudetingus santykius su kreditoriais ir t.t.

is kitos puses, jie verslas gerai sekasi, kodel ji parduoti?!

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital