Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Metų FMĮ spekulianto akimis

spekuliantas | 2008-02-12 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1682
Metų FMĮ spekulianto akimis Pagaliau, pagaliau sulaukėme „Metų FMĮ“ apdovanojimų. Sparčiais žingsniais tobulėjantis ir tradiciniu tampantis renginys šiemet, daugelio vertinimu,

Pagaliau, pagaliau sulaukėme „Metų FMĮ“ apdovanojimų. Sparčiais žingsniais tobulėjantis ir tradiciniu tampantis renginys šiemet, daugelio vertinimu, buvo visa galva geresnis nei pernykštis. Nepaisant to, kad publikos gretas šiek tiek išretino korekcija, renginys, manyčiau, pavyko puikiai.
Prieš įteikiant nominacijas, publikai savo ateities planus išdėstė tiek OMX, tiek FMĮ atstovai. OMX atstovas pasakojo, kokie technologiniai pokyčiai laukia OMX platformos. Iš svarbiausių galima būtų išskirti pakeitimus, kurie leistų patogiau prekiauti biržoje fondams, daryti IPO, prekiauti vadinamais šortais ir t.t. Vėliau savo planus pristatinėjo kiekvienos FMĮ atstovai.
Finastos atstovas papasakojo, kokie pasikeitimai laukia, Finastai tapus banku. LHV atstovas atskleidė planus, kad neužilgo planuoja pristatyti naują LHV Trader versiją. Hansabanko atstovas, komentuodamas planus, akcentavo, kad banko politika orientuota pirmiausia į kokybišką ir profesionalų klientų aptarnavimą. Vėliau, pasak jo, banko planuose - patobulinta prekybos platforma. Orion securities atstovas, juokais pasiskundęs, kad kažkodėl jiems tenka kalbėti paskutiniams, akcentavo, kad jie labiausiai orientuojasi į kokybišką analitinę medžiagą. Tarsi to patvirtinimas buvo po iškilmingos vakaro dalies pateiktos kelių bendrovių apžvalgos.
O kur dingo SEB ir JT? Kaip pakomentavo renginio vedėjas, turbūt juos taip pat paveikė korekcija – trūksta pinigų kurui...
Po planų pristatymo sekė nominacijų įteikimas, kurias paskelbė ir prizus įteikė spekuliantų atstovas:
1. Geriausi investavimo instrumentai – LHV.
2. Plačiausia investavimo geografija - SEB bankas.
3. Geriausia prekybos platforma - LHV
4. Geriausia pagalba - Finasta
5. Mylimiausia - Finasta

Vertinant subjektyviai, manau, kad iš tiesų nominacijos įteiktos pagal nūdienos realijas. Reikia pripažinti, kad SEB labai smarkiai padirbėjo plečiant investavimo geografiją. LHV niekas iki šiol nenukonkuravo margin trade galimybėmis. O Finasta – viena iš mieliausiai bendraujančių su klientais FMĮ.
Po nominacijų paskelbimo ir prizų įteikimo visų laukė vaišės. Jų metu, skambant žavingos saksofonistės muzikai, buvo galima pabendrauti ne tik su FMĮ, bet ir su VPK atstovais bei kitais kolegomis spekuliantais.
Kadangi ir viso renginio metu jautėsi korekcinė nuotaika, tai ir su FMĮ atstovais kalba daugiausia sukosi apie dabartines nuotaikas pasaulio rinkose. Ne vienas makleris, su kuriuo teko bendrauti, skundėsi, jog dabar kartais tenka dirbti ne tiek finansiniu patarėju, kiek teikti “psichologinę pagalbą” vienaip ar kitaip nukentėjusiems investuotojams. O labiausiai nukentėjo tie, kurie buvo keliariopai “užsirepavę”. Kai paklausiau, o kodėl leidžiate tiek “repuoti”, iš atsakymo supratau, jog kiekvienas pats sprendžia, kiek rizikuoti... Na bet, manau, daug kas pabendravęs su kolegomis, makleriais, o ypač išgėrus taurę vyno, skirstėsi namo su geresne nuotaika.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2008 02 12 08:09     #2847
Labai saunus renginys :yes

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital