Komentarai 15 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Metų FMĮ 2006. Įspūdžiai

esx1L | 2007-02-24 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2661
Metų FMĮ 2006. Įspūdžiai 2007 m. vasario 23 d. įvyko ilgai lauktas metų FMĮ 2006 renginys, kurio idėja gimė dar nė vienerių metų neturinčiai spekuliantų asociacijai. Tad šalt

2007 m. vasario 23 d. įvyko ilgai lauktas metų FMĮ 2006 renginys, kurio idėja gimė dar nė vienerių metų neturinčiai spekuliantų asociacijai. Tad šaltasis penktadienio vakaras buvo praleistas "Elfų teatre", kuris įsikūręs Konstitucijos prospekte Vilniuje.

Kaip ir pridera, į renginį buvo pakviestos visos pagrindinės FMĮ, o iš jų pačiame renginyje pasisakė SEB VB, Finastos, JT, Hansa banko, LHV ir Orion securities atstovai.

Nominacijos ir laimėtojai

Geriausia pagalba - Finasta
Mylimiausia FMĮ - Finasta
Plačiausia investavimo geografija - LHV
Geriausia prekybos platforma - Finasta
Geriausi investavimo instrumentai - LHV

Kodėl šie laimėtojai ?

Finasta visada pasižymėjo puikiu bendravimu su klientais, o sukūrus patikimą prekybos platformą, į save palenkė ir daugelį investuotojų. Daug simpatijų Finasta gauna ir už puikiai valdomus akcijų fondus. Greičiausiai aplinkybių visuma ir lėmė tai, kad Finasta tapo absoliučia nugalėtoja, susižėrusia 3 nominacijas.

Be jokios abejonės, už geriausius investavimo instrumentus prizą gavo LHV. Išskirtiniai produktai Lietuvoje - prekyba įkeičiant akcijas, prekyba opcionais ir LHV Trader programa lėmė šios nominacijos gavimą. Paradoksas - tuo metu, kai kitos FMĮ stengiasi investuotojams pasiūlyti kuo platesnį investavimo regioną, LHV pritaiko užsienio tarpininkų sukurtą programą su galimybe prekiauti realiu laiku N užsienio rinkų, pavadina ją LHV Trader ir iškart gauna nominaciją už plačiausią investavimo geografiją. Ar pelnytai ? Manau, kad taip. Nežinau, kam iš LHV gimė tokia idėja, bet ji buvo geniali. Pigiau pasinaudoti kitų įdirbiu, negu išradinėti savo dviratį ir dar iš naujo...

O kas su didžiaisiais SEB VB ir Hansa banku ? Kodėl jų pigiausi komisiniai nepadėjo nuskinti laurų ? Praėję metai SEB VB buvo sunkūs. Velniškai daug laiko suvalgė VB Maklerio 2 versijos diegimas. Programa pasižymėjo nestabilumu. Šie metai turėtų būti tikrai geresni. Greitai bus galimybė pirkti su akcijomis susietas obligacijas online. Tuo tarpu "Hansabanko" atstovai sutinka, kad investuotojo platformą galima tobulinti ir tai planuojama daryti artimiausiu metu.

FMĮ planai

Visos FMĮ suvokia, kad įgudę investuotojai ieško vis įdomesnių rinkų, todėl vienbalsiai tvirtina, kad 2007 m. bus plėtros į kitus regionus metai. Sutinku.

Pabaigai

Renginys susilaukė daug publikos dėmesio. Jaučiasi, kad investuotojai, paprastai bendraujantys virtualioje erdvėje, nori susitikti ir gyvai. Negana to, po renginio, buvo galima pabendrauti akis į akį ir su pačių FMĮ atstovais.

Taip, tai buvo pirmasis spekuliantų asociacijos renginys. Taip, jis šiek tiek prisvilo. Taip, nebuvo išvengta politinio rinkimų atspalvio. Taip, ne viskas vyko pagal planą. Tačiau visus nesklandumus turėtų nustelbti pačio renginio idėja ir jo populiarumas. Ką tik gimęs, juk vaikščioti nemoka. Noriu tikėti, kad tai ne paskutinis renginys, noriu tikėti, kad įteiktos nominacijos, nors ir simbolinės, pakutens šiek tiek padus konkurentams, užgaus jų vidines ambicijas ir kitais metais tarp jų vyks aršesnė kova.

Už reklamą man nemoka, tačiau negaliu nepaminėti Ūkio banko, kuris finansiškai parėmė šį renginį. Tai buvo rizikingas sprendimas, tačiau kažką kažkam juk reikia daryti, kad likę 65% Lietuvos gyventojų iš savo kojinių ir pagalvių ištrauktų keletą milijardų litų, kurie kas dieną praranda savo vertę.

Reikėtų taip pat pridurti, kad be glaudaus bendradarbiavimo su maklerių įmonėmis, šis renginys taip pat butų neįvykes. Didelė padėka visoms FMĮ.

Jūsų esx1L

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2007 02 24 14:51     #926
Pirmas blynas visada buna prisviles Taciau ziurovu skaicius is tiesu nustebino. Tikiuosi tai bus motyvacija toliau rengti panasius renginius, uztektu ir bendro "Spekuliantu" susitikimo (kad ir prie alaus bokalo), zmones nori ne tik virtualiai bendrauti
2007 02 24 20:33     #927
Pagarba organizatoriams. O tai, kad buvo nesklandumu, jaudulio, siek tiek chaoso - nesvarbu. Esminis dalykas tai, kad "Ledai pajudejo"!
2007 02 25 08:51     #928
Ačiū organizatoriams.
2007 02 25 09:08     #929
nesigailejau skyres tam laiko - ideja tikrai puiki, ispildymas - geras, o detales lieka detalemis. Manau, kad tai buvo geriausia proga pacioms FMI: atsistoti visu FMI ir esamu/busimu klientu akivaizdoje deklaruoti savo privalumus bei isgirsti klientu prasymus (labai geras momentas - lazybos su SEB'u, kad ju sistema luzines 5x maziau...) Nauji konkretus pazadai/planai/darbai - pleciama geografija, naujos platformos. Sekanciam kartui manau is FMI galetume prasyti pasiruosti ppt prezentacijas, skirti daugiau laiko spekuliantu poreikiams - juk cia pats geriausias laikas FMI esamo darbo ivertinimui ir nauju klientu pritraukimui. Renginys - super, aciu organizatoriams!
2007 02 25 09:26     #930
Gal reikalinga atskira diskusija, kaip turėtų atrodyti Metų FMĮ 2007.
2007 02 25 10:53     #932
Jei kas turit konstruktyviu pastabu ar ideju kitiems kartams, nesikuklinkit, rasykit cia
2007 02 25 13:04     #933
Renginys buvo labai geras! O tobulybei ribu nera! Tikiuosi sis renginys tures ilga istorija! Del pasiulymu sakyciau daugiau laiko reikejo skirti klausimams\atsakymams is auditorijos. Zinoma dominancios informacijos galima buvo suzinoti ir po renginio oficialiosios dalies, taciau nemanau, kad pavyzdiui po renginio butu pavyke isspausi pazado is SEB'o sumazinti sistemos luzinejimus 5 kartus Kitas pastebejimas- FMI atstovasi atejo visiskai nepasiruose saves pristatymui. Juk tai nemokama reklama, kura FMI nelabai pasinaudojo! Galbut sekanti karta renginio organizatoriai galetu pateikti pokalbio gaires FMI atstovams, priestai padare apklausas Spekuliantu puslapy ka jie noretu suzinoti is FMI.
2007 02 25 13:36     #935
visu pirma reikia pasakyti kad tai buvo apdovanojimai o ne diskusiju sou. Nezinau ar isvis buvo tie atstovai ispeti apie galimus klausimus. Manau butu idomu surengti diskusijas, pokalbius prie apvalaus stalo su kiekvienu atstovu atskirai. tada ir atstovai galetu geriau pasisakyt, ir spekuliantai problemas bei klausimus galetu issakyti, zodziu butu abipuse nauda. o siaip renginys gal ir sausokas bet pati ideja tai liux Pradzia padaryta, o toliau manau tik tobulesim.
2007 02 25 14:02     #936
Pritariu įdėjai rengti apvalaus stalo diskusijas su kiekviena FMĮ atskirai, pvz. kartą į mėnesį. Manau kad tuo suinteresuotos ir pačios FMĮ, tai joms nemokamas rinkos tyrimas plius naujų klientų pritraukimas. Prieš susitikimus dar suorganizuoti diskusiją dominančiais klausimai, apie kuriuos žinotų FMĮ atstovai, tai visai gerai turėtų gautis.
2007 02 25 16:37     #937
Keletas atsakymų į klausimus: * FMĮ buvo įspėtos kad turės po 5 min, pristatyti aktualijas ir naujoves (galbūt jos neteikė tiek reikšmės šiam renginiui); * FMĮ kiek man žinoma buvo iš anksto įspėtos apie renginį; * Formatas buvo derintas 2 kryptimis: apdovanojimai, neformalios diskusijos; * netikėtai daug pasikeitimų programoje dėl ..(dalyvavimo, nedalyvavimo, nepasiruošimo tam tikrų atstovų). Galimi tobulinimai: * Formato peržiūra: labiau diskusijos, mažiau formalumo; * "spekuliantų" ir maklerių pasiruošimas tokiam renginiui (namų darbai); * Iš anksto reikės paruošti dirvą tokiam renginiui (t.y. pradėti formuoti respektabilų asociacijos "spekuliantai" statusą, įvaizdį); * ir t.t. Pirmas blynas prisvilęs bet visvien suvalgytas P.S. Prašymas kolegoms - labiau vertinti ir neužgaulioti replikomis maklerių, rodykim toleranciją kitų veiklai ir nuomonėms. P.S.2. Maloniai nustebintas "spekuliantų" gausos.
2007 02 25 23:50     #938
2 esxl: sakai buvo politinio atspalvio - o politiku buvo? tokiu kuriuos galima butu panaudoti argumentuose su vmi? mums (turiu galvoje visus) LABAI tokie praverstu
2007 02 26 06:50     #939
rnk, politika man tabu. tuo klausimu intensyviai dirba LAA.
2007 02 26 21:43     #941
siaip tai isgirdau ten ziauru atveji: pasirodo, vienas investuotojas, turejes 1 "Lino" akcija, teisybes delei bylinejosi su Linu ir pralaimejo, ir dabar uz tai turi sumoketi 46K Lt baudos Linui. Nieko sau. Gal zmogui reiketu padet susimoket tam smirdanciam "Linui"
2007 02 27 09:36     #942
pralaimejo visus teismus ar kuri is eiles? paprastai pirmos instancijos teismai daznai ne kokius sprendimus priima, juos galima paveikti
2007 02 27 09:37     #943
beje, kiek zinau max priteisiama teismo islaidu suma gali buti tik 5% nuo ieskinio, kos ten tada ieskinys buvo?

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital