Komentarai 2 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

| 2019-02-06 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 479
Paskolų tipai: ką derėtų žinoti? Paskola – tai finansinis įsipareigojimas bankui, kredito unijai ar bet kokiai kitai finansavimą suteikiančiai bendrovei, kurią paskirtą laiko tarpą reik

Paskola – tai finansinis įsipareigojimas bankui, kredito unijai ar bet kokiai kitai finansavimą suteikiančiai bendrovei, kurią paskirtą laiko tarpą reikės grąžinti dalimis, su numatyto dydžio palūkanomis. Paskola nei vienam besiskolinančiam neturi tapti našta ar galvos skausmu, todėl šį sprendimą yra būtina gerai apsvarstyti. Dažniausiai tam yra pasitelkiami asmeniniai finansų ekspertai, kurie įvertina besikreipiančio dėl paskolos asmens ar šeimos gaunamas pajamas, jų stabilumą, jeigu yra – esamus įsipareigojimus, peržvelgia kredito istoriją. Esant palankiai asmeninei finansinei situacijai, pildoma paraiška paskolai gauti, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į paskolų tipus. Atsižvelgiant į tai, kam bus reikalingas finansavimas, pasirenkamas atitinkamas paskolos tipas. Daugiau informacijos apie paskolų sąlygas, reikalavimus paraiškų teikėjams galima rasti šiame puslapyje, o tolimesnėje straipsnio dalyje pateiksime pagrindinius finansavimo tipus.


Vartojimo paskola – vienas dažniausiai pasitaikančių finansavimo tipų. Jis yra skirtas didesnių pirkinių įsigijimui bei planų įgyvendinimui. Pritrūkus santaupų, pavyzdžiui, buitinės technikos prietaisų, baldų įsigijimui, automobilio remontui, įvairioms sveikatinimo procedūroms ar siekiant išvažiuoti į ilgai planuotą kelionę, sprendimu gali tapti jau minėta vartojimo paskola. Pastebima tendencija, jog dažniausiai didesnių pirkinių įsigijimui skolinamasi tuomet, kai atsiranda neplanuotų išlaidų. Pavyzdžiui, netikėtai sugenda šaldytuvas, orkaitė, nuosavas automobilis ar panašūs brangiau kainuojantys daiktai. Kadangi įvairūs buitinės technikos prietaisai yra neatsiejami nuo funkcionalių ir praktiškų namų, juos įsigyti tampa būtina. Nuosava transporto priemonė suteikia galimybę patogiau ir greičiau nuvykti nuo vieno taško iki kito, ypač automobilis yra svarbus šeimoje auginant mažus vaikus. Dėl šios priežasties, sugedus automobiliui, siekiama jį sutaisyti kuo greičiau. Dera paminėti, jog vartojimo paskola gali finansuoti dalį arba visą reikiamos pasiskolinti sumos, todėl specialistai pirmiausia pataria preliminariai apskaičiuoti, kokio dydžio finansavimo reikės ir tuomet pildyti paraišką jai gauti.


Dar vienas paskolos tipas yra skirtas finansuoti nuosavo būsto remonto ar renovavimo darbus. Atsikrausčius į naujus namus ar esant būtinybei atnaujinti turimus, papildomų išlaidų pareikalauja remontui skirtos medžiagos, įrankiai, profesionalių darbuotojų pasamdymas, baldų įsigijimas ir pan. Esant būtinybei pakeisti būsto langus, duris, renovuoti šildymo sistemą ar kitus panašius elementus, sprendimu gali tapti finansavimas būsto remontui. Vartotojų patogumui, paskola nereikalauja pradinio įnašo ar turto įkeitimo, o siekiant gyventi jaukiuose, šiltuose ir praktiškuose namuose, daugeliu atvejų būsto atnaujinimas tampa būtinu atlikti procesu.
Jeigu planuojama įsigyti naują ar naudotą automobilį, o turimų santaupų nepakanka, nusprendus kreiptis dėl banko finansavimo yra pildoma automobilio įsigijimo paskolos paraiška. Patogu tai, jog bankas neturi įtakos asmens ar šeimos sprendimui, kokį automobilį įsigyti. Tai gali būti tiek nauja, tiek naudota transporto priemonė, bet kokio modelio, markės ar pagaminimo metų. Turto įkeitimo bei pradinio įnašo nereikalaujanti paskola yra patogus sprendimas visiems, siekiantiems įsigyti nuosavą transporto priemonę ir apmokėti papildomas išlaidas, kurių gali prireikti, pavyzdžiui, automobilio draudimo paslaugai, o perkant naudotą transporto priemonę – tam tikrų detalių, ratų keitimui, kompiuterinės diagnostikos atlikimui ar pan.


Paskola medicinos ir sveikatinimo paslaugoms yra skirta brangiau kainuojančių vaistų, tyrimų, operacijų, sveikatinimo programų ar su aktyviu laisvalaikiu susijusių išlaidų finansavimui. Taip pat šis paskolos tipas gali finansuoti augintinio gydymo išlaidas ar sporto klubų abonementų įsigijimą. Kreipiantis dėl bet kurio paskolos tipo, svarbiausiu aspektu tampa atsakingas skolinimasis.
 

Partnerių turinys.

Taip pat skaitykite

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

Paskolos ir jų tipai. Ką verta žinoti kiekvienam?

2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos 2017-05-12 | Rinkos aktualijos

Komentarai2019 03 09 12:13     #42270
You are point to the topic and well explained each points in a perfect way. I like the way you have written this article. I read lots of blogs about the writing services but honestly speaking i found your blog very interesting and informative. This is my Second visit to this blog. I liked the way you wrote the article. It was very straightforward and your knowledge on the subject is fantastic. Feel free to visit site: My Blog

2019 03 31 19:46     #42392
 
 
Thanks for sharing
 
 

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2019 Tipro Group UAB