Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Investicijos per gyvybės draudimą – „Hansabanko“ siūlymas

Valdas | 2008-05-14 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2786
Investicijos per gyvybės draudimą – „Hansabanko“ siūlymas Penktadienį (2008 04 25) pas „Spekuliantai.lt“ svečiavosi „Hansabanko“ Kauno regiono skyriaus atstovės ir pristatė investavimo per gyvybės draudimo

Penktadienį (2008 04 25) pas „Spekuliantai.lt“ svečiavosi „Hansabanko“ Kauno regiono skyriaus atstovės ir pristatė investavimo per gyvybės draudimo paslaugas, galimybes.

Banko investavimo specialistės pristatė „Hansabanko“ siūlomus "Investicinių fondų portfelį" ir "Investicinius fondus plius" – paslaugas, kurios gali būti kaip alternatyva tiesioginiam investavimui į fondus.

Šios paslaugos gali būti patrauklios aktyviems investuotojams, kurie bent kartą per metus norėtų keisti fondus. Būtent šiuose produktuose pereinant iš vienos krypties į kitą nereikia mokėti “išėjimo” ar “įėjimo” mokesčių. Taip pat pasirinkus minėtas paslaugas, yra galimybė suformuoti savo investicinį portfelį iš 14-26 profesionalių investicijų valdytojų ( “Hansa investicijų valdymas”, Franklin Templeton, Vanguard) valdomų fondų. Taip pat nėra apmokestinamos investicijos (jei nebuvo naudotasi Pajamų mokesčio lengvata) - netaikomas 15% pajamų mokestis nuo investicijų prieaugio keičiant investavimo kryptis (pereinant iš vieno fondo į kitą) bei netaikomas 15% pajamų mokestis išmokai (lėšų atsiėmimui). Taip pat buvo akcentuota, kad tai – likvidi investicija, nes visuomet yra galimybė pasiimti dalį investuotų pinigų nenutraukiant sutarties arba nutraukti sutartį bet kuriuo metu.

Po paslaugų pristatymo, susitikimo dalyviai aktyviai domėjosi techniniais klausimais: fondų keitimo galimybėmis, terminais ir kokios dienos kainomis skaičiuojami investicinių vienetų pirkimai bei pardavimai, nuogąstavo, kad gyvybes draudimo fondų kainos kartais skelbiamos su kelių dienų atsilikimu. Susitikimo dalyvius taip pat domino investavimo per gyvybės draudimą mokestiniai ir teisiniai aspektai, taip pat vidiniai mokesčiai.

Daug klausimų asociacijos dalyviai pateikė ir apie kitus investicinius produktus – teirautasis apie investicinius indėlius, terminuotus indėlius. Pasirodo 'asociacijos nariai ne tokie ir „spekuliantai“, nes dalį savo investicinio portfelio laiko ir terminuotuose bei investiciniuose indėliuose tiek „Hansabanke“, tiek kituose bankuose taupo su akcijomis susietose obligacijose.

Aktyviai buvo lyginami jau pasibaigę ir dar tebesitęsiantys „Hansabanko“ investiciniai indėliai, aptarti su jais susiję lūkesčiai ir prognozės. Žinoma, susitikimas neapsiėjo ir be diskusijų apie nestabilias rinkas.

Beveik dvi valandas trukęs renginys praėjo šiltoje, draugiškoje atmosferoje. „Hansabanko“ atstovėms buvo itin malonu, kad dalyviai buvo labai aktyvus ir smalsūs. Asociacijos ir banko susitarimu planuojama surengti ir daugiau tokių informacinių renginių.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai2008 05 14 11:41     #3377
Teko konsultuoti vieną klientą, kuris turi investicinį gyvybės draudimą (apsidraudęs kitoje įstaigoje). Šaunu, kad HB leidžia keisti fondų sudėti, pinigus atsiimti nesulaukus laikotarpio pabaigos. Labai rekomenduoju pasidomėti mokesčiais už patį draudimą, nes konsultuojant klientą išaiškėjo, kad didžiausias valgytojas buvo ne blogos investicijos, o "žvėriški" mokesčiai už draudimą. Tuo atveju vertėjo įsigyti draudimą atskirai, o pinigus investuoti.

Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital