Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Buvę Ūkio banko skyriai bus atidaromi palaipsniui, palaipsniui bus atnaujinamas ir paslaugų teikimas

Spekuliantai.lt | 2013-02-25 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1601
Raktiniai žodžiai: Ūkio bankas, Šiaulių bankas
Buvę Ūkio banko skyriai bus atidaromi palaipsniui, palaipsniui bus atnaujinamas ir paslaugų teikimas Buvę Ūkio banko skyriai bus atidaromi palaipsniui, palaipsniui bus atnaujinamas ir paslaugų teikimas

 Pagal š. m. vasario 23 d. Šiaulių banko, Ūkio banko laikinojo administratoriaus ir valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“ pasirašytą sutartį Šiaulių bankas perims dalį Ūkio banko turto, sandorių, teisių ir įsipareigojimų.
Šiuo metu vyksta pasirengimo darbai (duomenų perkėlimas, informacinių sistemų parengimas ir kt.), siekiant, kad buvusių Ūkio banko klientų aptarnavimas būtų sklandus. Mes suprantame, kad ir gyventojams, ir verslo įmonėms klausimas dėl disponavimo savo lėšomis, kurios laikytos dabar jau neveikiančiame banke, šiuo metu yra ypač aktualus, todėl stengiamės, kad pasirengimo procesas būtų greitas.
Klientų patogumui jau artimiausiu metu etapais planuojame atidaryti 25 buvusius Ūkio banko skyrius. Pirmiausiai paslaugos bus pradėtos teikti šiuose Ūkio bankui priklausiusiuose skyriuose:
Klaipėdoje – buvusiame Naujakiemio KAS (Taikos pr. 101);
Vilniuje – buvusiame Vilniaus filiale (Vilniaus g. 28 / Benediktinių g. 2);
Ukmergėje – buvusiame Ukmergės filiale (Kęstučio a. 7);
Kaune – buvusiame Kauno filiale (Laisvės al. 80 / Maironio g. 26) ir buvusiame Kalniečių KAS (Savanorių pr. 375);
Alytuje – buvusiame Alytaus filiale (Jotvingių g.7 A).
Taip pat artimiausiu metu buvusiems Ūkio banko klientams dalis banko paslaugų bus pradėtos teikti ir 9-uose Šiaulių banko padaliniuose, kuriuose veiks pajungta Ūkio banke naudota operacinė sistema:
Utenoje – Utenos filiale (Utenio a. 22);
Rokiškyje – Rokiškio KAS (Vytauto g. 1);
Visagine – Visagino KAS (Parko g. 7);
Druskininkuose – Druskininkų filiale (M.K. Čiurlionio g. 111);
Plungėje – Plungės KAS (Telšių g. 1-2 A);
Tauragėje – Tauragės KAS (Vytauto g. 76);
Šilutėje – Šilutės filiale (Lietuvininkų g. 17);
Šiauliuose – Šiaulių filiale (Vilniaus g. 193) ir Šiaulių filialo Centro KAS (Vilniaus g. 167).
Tuos klientus, kurie finansinius reikalus tvarkydavosi buvusiuose Ūkio banko skyriuose, kurių Šiaulių bankas neatidarys, kviečiami kreiptis į artimiausius etapais atidaromus Ūkio banko skyrius arba į artimiausius Šiaulių banko skyrius. Buvusiems Ūkio banko klientams atskirais etapais pradėsime teikti ir būtiniausias finansines paslaugas.
Šiaulių bankui bus perduoti Ūkio banko įsipareigojimai klientams, neviršijantys Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme numatytos draudimo išmokos draudžiamojo įvykio atveju (100 000 eurų arba 345 280 litų) – už šiuos indėlius garantuoja valstybė, todėl indėliai yra visiškai saugūs, ir gyventojai dėl jų gali būti ramūs. Nei indėlių, nei už jas priskaičiuojamų palūkanų buvę Ūkio banko indėlininkai nepraras, todėl šiuo metu nieko daryti nereikia.
Jau artimiausiu metu buvusiems Ūkio banko klientams bus sudarytos sąlygos atlikti mokėjimus ir vykdyti kitas internetinės bankininkystės operacijas. Šiuo metu buvę Ūkio banko klientai elektroninėje bankininkystės sistemoje „Eta bankas“ gali pasitikrinti savo sąskaitų judėjimus bei likučius ir sekti nuolat atnaujinamą informaciją.
Nutraukus Ūkio banko veiklos licenciją šio banko išduotomis mokėjimo kortelėmis naudotis nebus galima, todėl kviečiame buvusius Ūkio banko klientus jau dabar atvykti į artimiausią ar klientui patogiausią Šiaulių banko skyrių ir užsisakyti Šiaulių banko mokėjimo kortelę – tai leis sklandžiau perkelti lėšas ir paspartins disponavimą jomis. Iki š. m. kovo 12 d.visiems privatiems Ūkio banko klientams Šiaulių bankas nemokamai išduoda „Visa Electron“ ir „Maestro“ mokėjimo korteles. Įsigijus Šiaulių banko mokėjimo kortelę, į jos sąskaitą bus galima gauti darbo užmokestį iš darbovietės, įvairias išmokas, pašalpas ir pan. Į sąskaitą Šiaulių banke pervestomis lėšomis galima bus disponuoti be jokių kliūčių.
Kai tik bus atnaujintas paslaugų teikimas buvusiuose Ūkio banko skyriuose, kuriuos atidarys Šiaulių bankas, juose klientai galės toliau laisvai naudotis teikiama individualių seifų paslauga ir disponuoti visomis savo vertybėmis.
Atšaukus Ūkio banko veiklos licenciją, buvę Ūkio banko klientai (skolininkai) savo įsipareigojimus turi vykdyti – visus mokėjimus, skirtus Ūkio bankui, prašome ir toliau pervesti į Ūkio banko sąskaitą Nr. LT457044060000000452, atidarytą SEB banke (banko kodas 70440, SWIFT CBVILT2X). Mokėjimus, skirtus UAB „Ūkio banko lizingas“, prašome vykdyti į sąskaitą Šiaulių banke Nr. LT647180000020467006. Dėl paskolų gavimo galima kreiptis į visus Šiaulių banko skyrius.
Norime atkreipti dėmesį, kad pradedant teikti paslaugas buvusiems Ūkio banko klientams, visos paslaugos bus atnaujinamos palaipsniui ir pradžioje bus teikiamos tik rezidentams. Dėl paslaugų ne Lietuvoje registruotiems piliečiams ir įmonėms informuosime papildomai. Taip pat norime informuoti, kad buvusiems Ūkio banko klientams nebus teikiamos mokėjimo kortelių ir grynųjų pinigų perlaidų paslaugos.
Kad būtų patogiau tvarkyti savo finansinius reikalus buvusius Ūkio banko klientus – tiek privačius, tiek verslo – kviečiame jau dabar kreiptis į visus Šiaulių banko skyrius ir juose užsisakyti bei gauti visas reikiamas paslaugas.
Apie paslaugų buvusiems Ūkio banko klientams atnaujinimą banko klientai ir žiniasklaida bus informuojami atskirais pranešimais. Taip pat informaciją bus galima rasti internete: www.sb.lt, www.ub.lt, www.lb.lt bei gauti klientų aptarnavimo telefonais: Šiaulių banko bendroji klientų aptarnavimo linija tel. 8 700 55055 bei specialia nemokama telefono linija tel. 8 800 10007 (skambinantiems iš Lietuvos) ir tel. +370 37 395 532 (skambinantiems iš užsienio).

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital