Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Užbaigtas „Snoro“ kioskelių įsigijimo sandoris

Spekuliantai.lt | 2012-11-08 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1464
Raktiniai žodžiai: bankas, bankrotas, įsigijo, kioskai, Lietuvos paštas, sandoris, Snoras, turtas
Užbaigtas „Snoro“ kioskelių įsigijimo sandoris Užbaigtas „Snoro“ kioskelių įsigijimo sandoris

Lietuvos paštas ir bankas „Snoras“ užbaigė „snoriukų“ tinklo įsigijimo sandorį, skelbiama banko pranešime. Sandorio suma neskelbiama.

„Man malonu patvirtinti, kad taupomųjų skyrių mažmeninio tinklo įsigijimo sandoris buvo užbaigtas. Tokių sandorių įvykdymas galimas tik visoms sandorio šalims nuosekliai dirbant. Taupomųjų skyrių mažmeninio tinklo pardavimas yra naudingas „Snoro“ kreditoriams, nuomotojams ir mini-bankų darbuotojams”, - taupomųjų skyrių mažmeninio tinklo pardavimą komentuoja bankroto administratorius Neilas Cooperis.

Kaip buvo skelbta anksčiau, kol kas buvusiuose banko „Snoras“ taupomuosiuose skyriuose bus teikiamos šiuo metu paštuose siūlomos finansinės paslaugos: įmokų ir mokesčių surinkimas, perlaidų siuntimas ir gavimas, pinigų išgryninimas, vartojimo kreditų išdavimas ir kt. Ateityje ketinama pasiūlyti ir naujų finansinių paslaugų.

Lietuvos paštas įsigijo 214 finansinių paslaugų teikimo vietų. Planuojama, kad pirmieji mini-bankai gyventojams duris atverti turėtų jau šių metų pabaigoje.

Artimiausiu metu Lietuvos paštas ketina ieškoti naujų darbuotojų, kurie turėtų patirties finansinių paslaugų teikimo srityje. Planuojama priimti apie 100 naujų darbuotojų.

 

Ekonomika.lt

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital