Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Keistos investavimo strategijos: nuo karvių iki žvaigždžių skaitymo

Spekuliantai.lt | 2012-09-27 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1244
Raktiniai žodžiai: Investavimas, strategijos, prognozės, keistenybės
Keistos investavimo strategijos: nuo karvių iki žvaigždžių skaitymo Keistos investavimo strategijos: nuo karvių iki žvaigždžių skaitymo

Žmonėms, siekiantiems išvengti tradicinio planavimo, yra daugybė galimybių. Portalas Forbes.com šįkart pateikia dešimt keistų investavimo būdų.

Karvės nuoma

 

Geros akcijos neša dividendus, o karvės duoda pieną. Kai kurie investuotojai mėgsta pastarąjį, kuris garantuoja 5 proc. metinių pajamų, nepaisant makroekonominio klimato. Yra net kompanijų siūlančių pirkti ir nuomoti karves kaip investiciją.

Kolekcinės kortelės

 

Pati brangiausia kolekcinė kortelė „Juodasis lotusas“ šiandien kainuoja 840 JAV dolerių (apie 2,3 tūkst. litų) – 16 proc. daugiau nei 2010-ųjų pradžioje. Keitimasis jomis plačiai aptariamas kai kuriuose kolekcininkų tinklalapiuose.

Super taurės biržos prognozės

 

Profesorius George‘as Kesteris atliko akademinę studiją, kurios išvada buvo tokia: jei viena iš šešių nacionalinės futbolo lygos įkūrėjų komandų laimi Super taurės varžybas JAV - akcijų birža visus metus kils. Kitu atveju – kris. Šio spėjimo būdo tikslumas 2010 metais atlikto rytimo metu buvo daugiau nei 77 proc.

Lobių medžiotojų rėmimas

 

Tyrinėti nuskendusius laivus, rasti juose aukso ar kitų lobių gali būti labai pelninga. Tačiau tik nedaug žmonių turi tiek lėšų, kad galėtų vykti į šias ekspedicijas. Tačiau bet kas gali nusipirkti „Odyssey Marine“ kompanijos akcijų nuo 2010 metų. Bendrovė pelnosi tyrinėdama nuskendusius laivus ir ieškodama lobių.

Lažybos su mirtimi

 

Kai žmogus nori gerokai per anksti pasipelnyti iš savo gyvybės draudimo poliso, jis turi tik vieną galimybę: parduoti draudimo išmokos teises trečiajam asmeniui. Jei pardavėjas mirs anksčiau numatyto laiko, pirkėjas gali gauti ir didesnę išmoką.

Vynų kolekcionavimas

 

Finansų patarėjas Steve‘as Juettenas turi vieną klientą, kurio rūsyje – 4 tūkst. vyno butelių. Jis S. Juetteno reikalauja, kad šio turto vertė atsispindėtų jo finansinės būklės metinėje ataskaitoje. Vertinami ne tik senoviniai vynai, yra tokių, kuriuos pagaminus po poros savaičių kainos išauga dvigubai.

Pelnymasis iš smunkančių ekonomikų

 

Domitės konkrečios šalies perspektyvomis? Pesimistai gali drąsiai investuoti į šalių ekonomikų žlugimo indeksų fondus. Pastaruoju metu itin sėkmingos investicijos buvo į Italijos indeksus. Taip pat populiaru investuoti į problemų krečiamas Graikijos kompanijas.

Žvaigždžių skaitymas

 

Nėra ko riboti savo žinias apie astrologiją vien horoskopų skaitymu. Tokie guru kaip Archas Crawfordas, prisitatantys techniniais ir astronominiais analitikais pranašauja ir investicijų sėkmę.

Lažintis prieš Kongresą

 

Tiems, kurie ciniškai žiūri į politikus, sukurtas Kongreso efktyvumo fondas, kuris investuoja į „S&P 500“ tomis dienomis, kai Kongresas nedirba ir investuoja laikosi atokiau nuo akcijų biržos, kai vyksta šios institucijos sesijos. Nuo 2010-ųjų fondas išaugo 6 proc.

 

Ekonomika.lt

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital