Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

80 proc. pasaulio aukso – tiesiog neegzistuoja

Spekuliantai.lt | 2012-06-28 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2045
Raktiniai žodžiai: Auksas, Investicinis auksas
80 proc. pasaulio aukso – tiesiog neegzistuoja 80 proc. pasaulio aukso – tiesiog neegzistuoja

Organizacijos „Gold Anti-Trust Action Committee“, tiriančios pasaulio bankų pateikiamus duomenis apie valstybių aukso atsargas, sekretorius Chrisas Powellas pareiškė, kad centriniai bankai ir toliau manipuliuoja aukso rinka, nes yra suinteresuoti palaikyti vyriausybinių obligacijų ir dolerio kursą. C. Powellas įspėja, kad auksas – „popierinis“. Pasak jo, investuotojai turi suprasti, kad jeigu ruošiasi įsigyti aukso, verčiau tegu perka tikrąjį auksą, tai yra metalą.

Neverta kaupti „popierinio“ aukso ir saugoti jį bankų sistemose. C. Powello duomenimis, apie 75–80 proc. aukso, kuriuo neva disponuoja pasaulis, iš tiesų neegzistuoja. Kokias tai gali turėti pasekmes? C. Powellas nedaro konkrečių prognozių, kokia taptų aukso kaina, jei visas pasaulis sužinotų, kad auksas yra tik „popierinis“. Tačiau jis tvirtina, kad „tuomet neužtektų nulių, kad nustatytume aukso kainą“.

C. Powellas tvirtina, kad perkant auksą, jį reikia „imti į rankas“, tokiu būdu išvedant jį iš bankų sistemos. Užslėpta intervencija aukso rinkoje tęsis iki tol, kol pirkėjai ir toliau turės „popierinį“, o ne tikrąjį auksą.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2019 UAB All Media Digital