Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

N. Roubinis: Europoje vyksta „sulėtinta traukinio katastrofa“

Spekuliantai.lt | 2012-05-10 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 364
Raktiniai žodžiai: Nourielis Roubinis, Graikija
N. Roubinis: Europoje vyksta „sulėtinta traukinio katastrofa“ N. Roubinis: Europoje vyksta „sulėtinta traukinio katastrofa“

 

Žymus ekonomistas Nourielis Roubinis besitęsiančią politinę sumaištį Europoje pavadino „sulėtinta traukinio katastrofa“. Duodamas interviu CNBC specialistas sakė, kad iki kitų metų Graikija paliks eurą.

N. Roubinio komentaras pasirodė po to, kai sekmadienį Graikijos rinkėjai nubalsavo prieš partijas, remiančias ES finansinę paramą. Kilo galimybė, kad naujoji vyriausybė sieks restruktūrizuoti savo skolas ir pakeisti finansinės paramos sąlygas.

Alexis Tsipras, radikalių kairiųjų, kurie rinkimuose sulaukė daug balsų ir liko antri, koalicijos lyderis sakė, kad taupymo priemonės, kurių ėmėsi ankstesnė vyriausybė yra „katastrofa“.
Koalicijos derybos su įvairiomis partijomis kol kas nesisekė, nepavyko suformuoti naujos vyriausybės. Tuo tarpu vienas Vokietijos politikas įspėjo, kad Graikija negaus daugiau nė cento paramos, jei ji nevykdys finansinės paramos sąlygų.

N. Roubinis, kuris pernai įspėjo, kad 2013 metais pasaulio ekonomikos laukia audra, sakė, kad euro zona „galų gale susiskaldys“, ir jis tikisi, kad dvi ar trys euro zonos narės per ateinančius metus paliks bloką.

„Europai pasiseks, jei ji dešimčiai metų atsidurs stagnacijoje, kaip Japonija“, - pridėjo jis.

Kol jis jaudinasi, kas vyksta Europoje. N. Roubinis nepakeitė savo investavimo strategijos. Jis yra 70 proc. investavęs į pasaulinius vertybinius popierius (pusė jų yra JAV), o likusius 30 proc. laiko grynais.

N. Roubinis nesitiki, kad JAV vertybinių popierių vertė šiemet smarkiai kris. Jis tikisi, kad ekonomika likusius metus ar mažiau augs 2 proc.


Skaityti daugiau: http://www.ekonomika.lt/naujiena/n-roubinis-europoje-vyksta-suletinta-traukinio-katastrofa-25076.html#ixzz1uSJwLwqq

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2019 Tipro Group UAB