Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Bankas „Finasta“ pradeda teikti momentinių pavedimų paslaugą Rusijoje

Spekuliantai.lt | 2012-05-04 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1120
Raktiniai žodžiai: Finasta, MICEX-RTS
Bankas „Finasta“ pradeda teikti momentinių pavedimų paslaugą Rusijoje Bankas „Finasta“ pradeda teikti momentinių pavedimų paslaugą Rusijoje

 Bankas „Finasta“ pradeda teikti momentinių pavedimų vykdymo (angl. online trading) paslaugą Rusijos MICEX biržoje. Banko klientams atveriamos platesnės galimybės prekiauti šioje aktyvių investuotojų mėgstamoje ir apyvartumu bei dinamika pasižyminčioje kaimyninėje rinkoje.

Rusijos biržų operatorė MICEX-RTS grupė valdo didžiausią akcijų ir obligacijų prekybos rinką Vidurio Rytų Europoje (VRE). Be to, MICEX birža yra viena iš 30 pasaulinių lyderių, organizuojant prekybą vertybiniais popieriais. Rusijos MICEX biržos apyvarta 2011 metais siekė beveik 1 mlrd. JAV dolerių ir jai priskiriama apie 70 proc. viso VRE ir NVS rinkų likvidumo. Čia kotiruojamos naftos ir dujų, energetikos, telekomunikacijų, inžinerijos, finansų, mažmeninės prekybos ir chemijos sektorių bendrovių akcijos.

Pati Rusijos ekonomika taip pat atrodo stipriai – šiemet jai prognozuojama sparčiausia BVP plėtra visoje Europoje, sieksianti 4 proc. Tad ir rusiški vertybiniai popieriai gal suteikti pranašumų investuotojams.

„Tikimės, kad mūsų esami ir potencialūs klientai netruks įvertinti banko siūlomą naują funkcionalumą. Manome, kad Rusijos birža yra rimta alternatyva mėgstantiems aktyviai prekiauti dideliu investuotojų aktyvumu pasižyminčiose Vakarų rinkose“, – pastebi Kapitalo rinkų departamento direktorė Laura Žalaitė.

Banko „Finasta“ siūlomi prekybos Rusijos biržoje MICEX įkainiai yra ne didesni nei OMX Baltijos ar kitose aktyvių investuotojų mėgstamose biržose ir yra konkurencingiausi Lietuvos rinkoje. Priešingai nei kitos užsienio rinkos, MICEX birža tinka ir smulkiems sandoriams, kadangi čia nėra nustatyto minimalaus komisinio mokesčio.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital