Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Šiaulių bankas pasiruošęs padėti „Snoro“ klientams

Spekuliantai.lt | 2011-11-25 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 2018
Raktiniai žodžiai: Šiaulių bankas, SAB1L, Snoras
Šiaulių bankas pasiruošęs padėti „Snoro“ klientams Šiaulių bankas pasiruošęs padėti „Snoro“ klientams

 Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) bei Lietuvos investuotojų valdomas Šiaulių bankas apgailestauja dėl banko „Snoras“ klientų patiriamų nepatogumų ir yra pasiruošęs jiems padėti.

Tiek verslo, tiek privatiems klientams, kurių sąskaitos yra įšaldytos banke „Snoras“, bus pagreitintas sąskaitų atidarymas, interneto bankininkystės prieigos suteikimas, mokėjimo kortelių išdavimas. Mažesnėms įmonėms yra siūloma mikrokreditų programa. Prireikus, bus pratęstas filialų darbo laikas.

„Lietuvos bankininkystė ir jos klientai patyrė didelį sukrėtimą, tačiau taip pat tai yra ir galimybė iš naujo įvertinti situaciją. Savo akcininkų gretose turėdami vieną stipriausių bankų Europoje, turime pakankamai pajėgų ir resursų padėti nukentėjusiems žmonėms bei įmonėms ir aktyviai prisidėti prie Lietuvos bankininkystės stiprinimo“, - sako Šiaulių banko administracijos vadovas Audrius Žiugžda.

Pasitikėjimą Šiaulių banku išreiškė didžiausias banko akcininkas Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas, jau šešerius metus atidžiai prižiūrintis banko veiklą. Beje, prieš dvejus metus ERPB padėjo Šiaulių bankui įveikti ekonominę krizę, suteikdamas jam 103,6 mln. litų (30 mln. eurų) vertės konvertuojamą paskolą.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital