Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

ERGO klientų sukauptus pinigus papildomai išaugino 1,32 mln. litų

Spekuliantai.lt | 2011-07-11 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1171
Raktiniai žodžiai: Investicinis draudimas, kaupiamasis gyvybės draudimas, studijų draudimas, pensinis draudimas
ERGO klientų sukauptus pinigus papildomai išaugino 1,32 mln. litų Europos bendrovė „ERGO Life Insurance“ kaupiamojo gyvybės draudimo, studijų draudimo ir pensinio draudimo klientams iš savo pelno atskaičiavo ir jų su

 Europos bendrovė „ERGO Life Insurance“ kaupiamojo gyvybės draudimo, studijų draudimo ir pensinio draudimo klientams iš savo pelno atskaičiavo ir jų sukauptai sumai papildomai padidinti skyrė 1,32 mln. litų – 10 proc. daugiau nei pernai.

„ERGO Life Insurance“ SE Vyriausiasis aktuaras dr. Gintaras Bakštys pasakoja, kad kaupiamojo gyvybės draudimo, studijų draudimo ir pensinio draudimo klientai jau pasirašydami sutartis žino, kokią mažiausią sumą jie pasibaigus sutarčiai bus sukaupę. „Sutartyje yra numatomos garantuotos palūkanos. Esant sėkmingai investavimo veiklai, klientams priskaičiuojamos papildomos lėšos, vadinamas perviršis. Taip su klientais pasidaliname pelnu, gautu iš investavimo“, – teigia dr. G. Bakštys.

Skaičiuojant perviršį už 2010 m. buvo naudotas 4 proc. investicijų pajamingumas. Praėjusiais metais buvo pasirinkta konservatyvi investavimo strategija, kurios tikslas buvo minimizuoti turto ir investicinės grąžos svyravimus. Didžioji dalis investicijų buvo skirta euro zonos vyriausybių vertybiniams popieriams. „Apibrėžiant investavimo strategiją, mums pagrindiniu uždaviniu tampa klientų saugumas, todėl kasmet mūsų investicinis portfelis subalansuojamas itin atidžiai. Investuota buvo į tuos vertybinius popierius, kurių kreditingumo reitingas yra ne mažesnis kaip AA- (šis reitingas suteikiamas patikimoms investicijoms). Net daugiau kaip du trečdaliai investuota į patį aukščiausią saugumą lygį patenkančius vertybinius popierius (AAA kreditingumo reitingas). Džiaugiamės, kad investavimo strategija pasiteisino ir atnešė puikius rezultatus“, – pasakoja dr. G. Bakštys.

„ERGO Life Insurance“ SE perviršį klientams moka dar nuo 1999 metų. 1,8 mln. litų klientams jau išmokėta, tuo tarpu galiojančioms sutartims iš viso dabar rezervuota 8,1 mln. litų. Per pirmus penkis šių metų mėnesius draudimo bendrovė sudarė 1310 kaupiamojo gyvybės draudimo, studijų draudimo ir pensijų draudimo sutarčių. Pasirašytų įmokų suma siekė 14,9 mln. litų – 9 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Tuo tarpu draudimo išmokų suma siekė 6,5 mln. litų.


Apie ERGO draudimo grupę

ERGO yra viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir vienintelė siūlanti visas draudimo rūšis: turto draudimą ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, gyvybės, pensijų bei sveikatos draudimą. Įmokų suma ERGO Baltijos šalyse 2010 metais sudarė 130 mln. eurų. ERGO draudimo grupė veikia ir Baltarusijoje, teikdama paslaugas klientams ne gyvybės draudimo srityje. Daugiau nei 450 tūkst. klientų Baltijos šalyse pasitiki ERGO grupės paslaugomis, patirtimi bei finansiniu stabilumu.

Baltijos šalyse veikiančios ERGO bendrovės priklauso tarptautinei ERGO grupei – vienai didžiausių draudimo bendrovių Europoje, kurios metinė pasirašytų draudimo įmokų suma sudaro 19,1 mlrd. eurų. ERGO atstovaujama daugiau nei 30 šalių Europoje, Azijoje, taip pat Kanadoje. Grupės paslaugomis naudojasi 40 mln. klientų.

Pagrindinis ERGO akcininkas yra viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital