Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Kovo mėnesio bankinių paslaugų apžvalga

Spekuliantai.lt | 2011-04-04 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 1182
Raktiniai žodžiai: bankai
Kovo mėnesio bankinių paslaugų apžvalga Kovo mėnuo visam pasauliui buvo ypatingas tuo, kad Japoniją sukrėtė stiprus žemės drebėjimas, sukėlęs galingą cunamio bangą, kuris nusinešė daug ž

 Kovo mėnuo visam pasauliui buvo ypatingas tuo, kad Japoniją sukrėtė stiprus žemės drebėjimas, sukėlęs galingą cunamio bangą, kuris nusinešė daug žmonių gyvybių bei padarė milijoninių nuostolių šaliai. Įvykiai Japonijoje neišvengiamai turėjo įtakos ir finansų rinkoms – Japonijos jenos kursas lito atžvilgiu nukrito 3 proc., nuo 3.04 iki 2.95 lito už jeną. Panašus kritimas buvo užfiksuotas ir kalbant apie JAV dolerio bei Didžiosios Britanijos svaro valiutų kursus - JAV dolerio kursas lito atžvilgiu nukrito nuo 2.49 iki 2.45 lito už JAV dolerį (2 proc.), o Didžiosios Britanijos svaras – nuo 4.06 iki 3.93 lito už svarą (3 proc.).
Balandžio 1 dienos duomenimis, JAV dolerį palankiausia buvo pirkti Ūkio banke (2.4389 lito už JAV dolerį), o parduoti – banke Citadelė (2.4254 lito už JAV dolerį). Eurus, kaip ir praeitą mėnesį, geriausiu kursu pirko bei pardavė Unicredit bankas – 3.4597 ir atitinkamai 3.4459 lito už eurą.
Terminuotų indėlių palūkanos per kovo mėnesį iš esmės nepakito – kaip ir praėjusį mėnesį, didžiausias palūkanas už indėlius, laikomus litais, mokėjo Šiaulių bankas (3.2 proc.), mažiausias - DnB Nord bankas (1.1 proc.). Už eurais laikomus terminuotuosius indėlius didžiausios mokamos palūkanos – 2.4 proc. (Šiaulių bankas), mažiausios – 0.6 proc. (SEB bankas).
Lyginant vietinių pavedimų banke įkainius į kito kliento sąskaitą tame pačiame banke, pastebimi gana ženklūs skirtumai tarp Lietuvos komercinių bankų – nuo 4 litų, Unicredit banke, iki nemokamos paslaugos, Nordea banke. Į kitus LR registruotus bankus pavedimo įkainis svyruoja nuo 4 iki 3 lių, priklausomai nuo banko: 4 litai – Nordea, Swedbankas, Unicredit bei Finasta bankuose, kai tuo tarpu 3 litai – Citadelė, Danske, DnB Nord, Medicinos, SEB, Šiaulių ir Ūkio bankuose. Pavedimų internetu į kitus LR registruotus bankus įkainiai taip pat pastebimai svyruoja – nuo 1.5 lito (Šiaulių bankas) iki 1 lito (Nordea bankas). Tarptautinių pavedimų internetu įkainiai svyruoja nuo 110 litų (Nordea bankas) iki 40 litų (Ūkio ir Unicredit bankai). Išsiimti pinigus grynaisiais (iš banko sąskaitos litais) brangiausia kainuoja Swedbanke - 0.8 proc., pigiausia Medicinos banke - 0.5 proc.

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

Komentarai



Ekonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital