Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

Šalies investuotojams rūpi strategija

spekuliantai.lt | 2010-12-08 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 911
Raktiniai žodžiai: investuok, facebook, strategija, fondai, mokymai, akcijos, obligacijos
Šalies investuotojams rūpi strategija Žurnalo „Investuok“ interneto socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje surengtos apklausos duomenimis, šalies investuotojai investuodami dažniausiai va

Žurnalo „Investuok“ interneto socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje surengtos apklausos duomenimis, šalies investuotojai investuodami dažniausiai vadovaujasi viena ar kita strategija.

Daugiau kaip pusė, arba 55 proc., apklausoje dalyvavusių investuotojų pripažįsta visada investuojantys pagal strategiją, o 38 proc. strategijomis naudojasi kartais. Tik 7 proc. investuotojų nemato naudos arba tiesiog neturi konkrečios strategijos.
Kitos apklausos duomenimis, mažiau – tik 34 proc. – investuotojų iš anksto numato galimo nuostolio ribas, kurias pasiekus parduoda savo investicijas. Daugiausia, arba 38 proc., investuotojų tokias ribas investicijoms nustato kartais, o 28 proc. teigia, jog jiems tai nėra svarbu.

Dar vienos apklausos duomenys atskleidė, kad beveik pusė, arba 47 proc., investuojančių žurnalo skaitytojų dažniausiai investuoja į fondus. Dar 25 proc. apklausos dalyvių į fondus investuoja kartais, o 28% investuotojų to nėra niekada darę. Norintiesiems išbandyti šią galimybę, patarimų siūlo žurnalas „Investuok“: naujausiame, gruodžio mėnesio, numeryje skaitykite apie tai, ar visiems prieinama galimybė investuoti į sparčiai populiarėjančius biržoje prekiaujamus investicinius fondus (EFT).

Lapkritį žurnalas „Facebook“ tinklalapyje gerbėjus apklausė tris kartus, apklausų dalyviai turėjo galimybę laimėti ir trys iš jų laimėjo nemokamus 119 Lt vertės kvietimus į „Investuok“ mokymus „Kaip praktiškai palyginti ir išsirinkti geriausią fondą?“ (Kaune), „Praktinės investavimo strategijos užsienio ir Baltijos šalių finansų rinkoms“ (Klaipėdoje) bei „Investavimo rizikos valdymas“ (Vilniuje).

Žurnalą „Investuok“, teikiantį praktinės informacijos norintiems uždirbti investuojant į fondus, akcijas, obligacijas ir kitus vertybinius popierius bei turto grupes, nuo 2007 m. leidžia UAB „Leidybos studija“. „Investuok“ taip pat organizuoja įvairius mokymus bei seminarus pradedantiems ir jau kurį laiką vertybinių popierių biržų vandenyse nardantiems investuotojams, leidžia knygas bei kompaktinius diskus. Šiuo metu, 11 kartų per metus skaitytojus pasiekiantis „Investuok“, socialiniame tinkle “Facebook” turi 2530 gerbėjų.
Naujausio žurnalo „Investuok“ numerio prekyboje ieškokite jau gruodžio pradžioje.

Daugiau apie investavimą skaitykite www.kurinvestuoti.lt , bei žurnale „Investuok“.

 

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2020 UAB All Media Digital