Komentarai 1 Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

„Klaipėdos nafta“ dešimtadalį krovinių gaus iš „Gazprom Neft Trading“

Spekuliantai.lt | 2010-11-25 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 848
Raktiniai žodžiai: Klaipėdos nafta
„Klaipėdos nafta“ dešimtadalį krovinių gaus iš „Gazprom Neft Trading“ Šiandien AB „Klaipėdos nafta“ pasirašė ilgalaikę sutartį su Austrijoje registruota bendrove „Gazprom Neft Trading GMBH“ dėl mazuto krovos „Klai

Šiandien AB „Klaipėdos nafta“ pasirašė ilgalaikę sutartį su Austrijoje registruota bendrove „Gazprom Neft Trading GMBH“ dėl mazuto krovos „Klaipėdos naftos“ terminale. Mazuto tiekimas prasidės nedelsiant, „Gazprom Neft Trading GMBH“ sutartyje įsipareigojo, kad minimalūs perkraunamo mazuto kiekiai sudarys nuo 10 iki 15 proc. visų „Klaipėdos naftos“ valdomo terminalo pajėgumų. Per metus Klaipėdoje galima perkrauti 7,1 mln. tonų naftos ir jos produktų.

 

„Sutartis su vienos didžiausių Rusijos naftos bendrovių „Gazprom Neft“ dukterine įmone ne tik atitinka mūsų siekį suformuoti ilgalaikių užsakymų portfelį – ji taip pat leis užsitikrinti stabilią krovą ne tik žiemą, kai krovinių kiekis terminale natūraliai auga dėl sezoniškumo, bet ir vasarą, kai mazuto krova gerokai sumažėja. Be to, sutartį pasirašėme tiesiogiai, be tarpininkų, o tai ne tik rodo augantį pasitikėjimą bendrove, bet ir turės teigiamos įtakos jos veiklos rezultatams“, - pažymėjo AB „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius Rokas Masiulis.

 

Iki šiol „Gazprom Neft Trading“ per Klaipėdos terminalą tiekdavo tik pavienes mazuto partijas. Tokia ilgalaikė, didesnį mazuto kiekį garantuojanti, sutartis pasirašoma pirmą kartą.

 

Rugsėjo 14 dieną „Klaipėdos nafta“ pasirašė ilgalaikę sutartį su bendrove SOMITEKNO Ltd., kuri leis užsitikrinti vakuuminio gazolio krovą iki kitų metų rugpjūčio. Didžiausias įmonės klientas ir toliau išlieka bendrovė „Orlen Lietuva“.

 

Per dešimt šių metų mėnesių „Klaipėdos nafta“ perkrovė 6,4 mln. tonų krovinių (5 proc. daugiau nei 2009 metais per tą patį laikotarpį) ir gavo 100,4 mln. litų pajamų (7 proc. daugiau nei pernai).

 

Per 2009-uosius „Klaipėdos nafta“ uždirbo 37,603 mln. litų grynojo pelno – 31,5 proc. daugiau nei 2008 metais, o bendrovės apyvarta pernai siekė 116,349 mln. litų – 2,7 proc. mažiau nei 2008-aisiais.

 

Valstybei priklauso 70,63 proc. „Klaipėdos naftos“ akcijų.

 

 

Daugiau informacijos:

Dalia Bruklienė

Mob. tel.: +370 685 72667

El.paštas: dbruklie@oil.lt
 

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2022 UAB All Media Digital