Komentarai Siųsti draugui Spausdinti Vertinimas Neįvertintas

„Investuok“ skaitytojai prognozuoja pokyčius

Zurnalas_Investuok | 2010-11-18 | Rinkos aktualijos | perskaitė: 962
Raktiniai žodžiai: investuok, Vilnius, birža, žurnalas, Kaunas, mokymai, fondai, akcijos, obligacijos
„Investuok“ skaitytojai prognozuoja pokyčius Žurnalo „Investuok“ interneto socialinio tinklo “Facebook” puslapyje atliktų apklausų duomenimis, akcijų kainoms Vilniaus biržoje turės įtakos ta

Žurnalo „Investuok“ interneto socialinio tinklo “Facebook” puslapyje atliktų apklausų duomenimis, akcijų kainoms Vilniaus biržoje turės įtakos tai, kad nuo lapkričio 22 d. joje bus galima prekiauti ir atsiskaityti tik eurais.

Didžioji dalis apklausos dalyvių tikisi, kad vertybinių popierių biržoje „NASDAQ OMX Vilnius” akcijos turėtų pabrangti (29 dalyviai) arba brangti kartais, priklausomai nuo situacijos rinkoje (31 dalyvis). Tik 3 žurnalo gerbėjai „Facebook“ tinklalapyje pareiškė manantys, kad pakitusi valiuta biržos akcijų kainoms reikšmės neturės. Apie teigiamas ir neigiamas specialistų prognozes bei investuotojų lūkesčius skaitykite naujausiame, lapkričio numerio, „Investuok“ numeryje.

Nemažai susidomėjimo sulaukė ir kitas „Investuok“ pateiktas klausimas: ar leidinio skaitytojai lygina bankų ir kredito unijų teikiamas paslaugas bei jų įkainius. Žurnalo gerbėjų nuomonės pasiskirstė beveik tolygiai: 20 apklausos dalyvių tikina tuo besidomintys nuolat, 19 „Investuok“ skaitytojų sako į bankų ir kredito unijų įkainius besigilinantys kartais, o 16 iš 55 savo nuomonę pareiškusių socialinio tinklalapio vartotojų pripažino, kad jiems tai nėra aktualu. Naujausio žurnalo numerio rubrikoje „Taupyk“ šia tema pasisako specialistai, išaiškinsiantys, kuo skiriasi bankai ir kredito unijos, kokiais atvejais ir į kurią iš šių finansinių institucijų geriau dėti indėlį ar imti paskolą.

Spalį „Facebook“ tinklalapyje žurnalas gerbėjus apklausė tris kartus, apklausų dalyviai turėjo galimybę laimėti nemokamus 119 Lt vertės kvietimus į „Investuok“ mokymus „Praktinės investavimo strategijos užsienio ir Baltijos šalių finansų rinkoms“ (Kaune ir Vilniuje) bei mokymus „Techninė analizė praktikoje“ (Vilniuje).

Žurnalą „Investuok“, teikiantį praktinės informacijos norintiems uždirbti investuojant į fondus, akcijas, obligacijas ir kitus vertybinius popierius, nuo 2007 m. leidžia UAB „Leidybos studija“. „Investuok“ taip pat organizuoja įvairius mokymus bei seminarus pradedantiems ir jau kurį laiką vertybinių popierių biržų vandenyse nardantiems investuotojams, leidžia knygas bei kompaktinius diskus. Šiuo metu, 11 kartų per metus skaitytojus pasiekiantis „Investuok“, socialiniame tinkle “Facebook” turi daugiau kaip 2470 gerbėjų.

Daugiau apie investavimą skaitykite www.kurinvestuoti.lt , bei žurnale „Investuok“.

 

Taip pat skaitykite

Paskolų tipai: ką derėtų žinoti?

Trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskolų bankas

Paskola suteikia galimybę įsirengti svajonių namus

Paslaugos, padedančios efektyviau valdyti verslą

2019-02-06 | Rinkos aktualijos 2018-09-07 | Rinkos aktualijos 2018-06-06 | Rinkos aktualijos 2018-01-09 | Rinkos aktualijos

KomentaraiEkonominis kalendorius

Prekybos statistika realiu laiku

Techninės analizės įrankis

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2021 UAB All Media Digital