Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

15% pelno mokescio mokejimas

AliusV
Rašyti privačią žinutę

6 žinutės

Kaip ir galvojau, dekui uz patvirtinima.
Press any key to continue, or any other key to reboot
eurobonds
Rašyti privačią žinutę

3 žinutės
( +1 )

 Sveiki,,

Žinau, kad užduosiu klausimą ne pagal šią temą, tačiau mane spaudžia laikas ir yra labai reikalinga info. Gal kas turite pilną informaciją kuria naudojotės mokantis maklerio licenzijai gauti? Jei taip, labai būčiau dėkinga jei ja pasidalintumėte, sutaupyčiau daug gražaus laiko... El paštas:  viktorija.vedeckyte@gmail.com

Pagarbiai,
Viktorija
PIROS
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 Sveiki,

Turiu 2 klausimus protingiems žmoniems:
1. Per ataskaitinį (2012 m laikotarpį) bankrutavo ESLRQ. "Vilniaus banko" pažymoje apie tai informacijos nėra, jie rodo, kaip kelių litų likutį. Sakykite prašau ar galiu šios akcijos pirkimo išlaidas (minus kelių litų likutį) traukti į išlaidų langelį. Kokį įrodymą apie bankrotą (jeigu reikės), aš galėčiau pateikti VMI?
2. Banko pažymoje rašo "  Pagal deklaracijos formos GPM308 pildymo taisykles (žr. šių taisyklių 1 priedą) gyventojas gali nedeklaruoti neapmokestinamų vertybinių popierių pardavimo ar kitokio perleidimo pajamų, kurių suma ataskaitiniais metais neviršijo 10000 Lt." Ką reiškia "pajamos"? Ar tai pelnas ar bendra parduotų VP vertė?

Iš anksto dėkoju už atsakymus

rokasm
Rašyti privačią žinutę

2 žinutės
( +1 )

 Sveiki,
 
įsivaizduokim buvo prieš 3 metus pirkta akcijų už 1000 lt, kurios šiandien yra nuostolyje ir vertos 800 lt. Prieš mėnesį buvo pirkta dar tokių pačių akcijų už 1000 lt, kurios yra vertos 1050 lt. Taigi visumoj pirkta buvo už 2000 lt, o dabartinė vertė 1850 lt.
Norėjau paklausti, kaip su pelno mokesčiu:
a. ar kadangi senos akcijos yra išbuvusios ilgiau nei metus tai pelno mokestį reikia mokėti nuo naujų akcijų pelno, tai yra nuo 1050-1000=50 lt.
b ar skaičiuojama bendra vertė ir yra laikoma, kad pardavus jos parduodamos be pelno, tai yra su nuostoliu 1850-2000=-150 lt.
Nojus
Nojus
Rašyti privačią žinutę

4092 žinutės
( +294 / -312 )

FIFO pricipas galioja. O pagal naują GPMĮ, mokesčiai mokami nuo 10 000 Lt pelno.
Nojaus laivą pastatė mėgėjas, O Titaniką - profesionalas...

Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2019 Tipro Group UAB