Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.

 

Uždirbk iš kriptovaliutų kasimo

agasas
Rašyti privačią žinutę

1 žinutės

 Sveiki, minecrafteriai iškart pasakau šį tema nesusijusi su Jumis.

Šį tema yra susijusi su cloud mining'u ir kaip su minimaliomis investicijomis galima kasti savo norimas kriptovaliutas, o vėliau juos relizuoti į pinigus, tai yra FIAT valiata.

Pradėsiu nuo atsakymų į kai kuriuos klausimus.

Kas yra Mining'as ir Cloud Mining'as?

MINING'AS

Kriptovaliutų kasimas kitaip MINING'As (iš angl. kalbos) pasinaudojant kompiuterio resursus ir atliekant įvairius skaičiavimus, bei tvirtinant įvykusias valiutos transakcijas yra gaunamos kriptovaliutos kaip atlygis už darbą. Šiems skaičiavimams tiks bet kuris turimas kompiuteris ir net telefonas. Visdėlto, reiktų paskubėti – algoritmai sudėtingėja su kiekviena sekunde, todėl uždarbis mažėja. Visa tai skamba galbūt ir sudėtingai, tačiau realybė yra daug paprastesnė.

CLOUD MINING'AS

Kadangi ne kiekvienas sugeba susipirkti brangiai kainuojančius vaizdo plokštes ir jas vėliau sujungti į viena avilį , kas reiškia dar papildomų išlaidų , taip pat nekalbu apie patį išlaikyma, elektra, turėtu būti pastovį priežiūra , o ypač reikalingos tinkamas patalpos su tinkamu vedinimų, kadangi būte avilį laikyti tikrai neapsimoka, nes reikės pakesti pastovų užėsi , didele temperatūra. Todėl didelės kompanijos kurios užsiema MINING'u dažniausiai teikia CLOUD MINING'O paslaugas į kurias Jus investave , galite kasti kriptovaliutas, be jokių rupesčių , aišku atsipirkamumas laikotarpis tikrai yra žymiai didenis ,negu pačiam statyti tuos avilius, bet juk už tai Jums nereikia nieko rūpintis.

 

Kur galima užsiimti CLOUD MINING'U?

Nepaslaptis ,kad 90% CLOUD MINING'O tiekėjų tiesiog apgaudinėja žmonės, jie nieko nekasa, bet moka pinigus iš kitų atėjusių žmonių, todėl patikimų CLOUD MINING'O tiekėjų sunku rasti, bet visgi tai įmanoma. Yra net pora lietuvių kurie teikia tokias paslaugas.

Taigi pateiksiu pora svetainių kur galima užsisakyti CLOUD MINING'o paslaugas ir būti garantuotam dėl visiško saugumo. Iškarto pasakysiu ,kad visi link'ai yra mano refferal'ai, todėl jeigu Jums tai nepatiks , persijunkite svetainę , be mano refferal'o.

  • Pradėsiu nuo mano pačio rekomendacijos , kadangi šis tiekėjas teikia pačias geriausiais sąlygas savo vartotojams  MINERGATE (spausti ant link'o)
  • Anksčiau labiausiai apsimokėjo eiti čia, bet dabar šiek tiek užkeltos kainos. Kas eisit čia rekomenduojų SHA-256 pool'a  HASHFLARE (spausti ant link'o)
  • Pats patikimiausias kurį man teko sutikti CLOUD MINING'O projektas tai GENESIS ,bet gaila ,kad visi planai išpirkti, o MONERO, ten tikrai neapsimoka MAININT (spausti ant link'o)
  • Ir paskutinis tai Aršausko projektas , na nesiūlo jis geriausiu sąlygų, bet tikrai patikima, bei pliusas tas, kad lietuviškas support'as , kuris yra tikrai labai draugiškas KRIPTOVALIUTOS (spausti ant link'o)

 

Mano rekomendacijos ir patarimai

Pagrindinį šiuo monentų CLOUD MINING'o projekta siūlau MINERGATE, kadangi kaip jau minėjau siūlo geriausias sąlygas, pats ten MININU ir esu visiškai patenkintas ten kur investavau savo pinigus , šiaip mano patarimų labiausiai apsimoka pasiimti BITCOIN planą , kurios atsiperkamumas yra ~4 mėnesiai , aišku tai nerodyklis, kadangi BITCOIN'as gali pakilti ir Jūsų atsiperkamumas sumažėti iki 2 mėnesių ir panašiai. Šiaip investuoti patarių bent 30 eurų, juk pamėginti verta, o gaunamus pinigus tiesiog reinvestuoti atgal ir taip didingti savo HASH rate.

 

Šiek tiek paaiškinsiu pačios sistemos iš MINERGATE siūlamų paslaugų.

Tarkime Jus investavote 100eur tai šiai minutei gaunate 845.8124 GH/s , taigi paskaičiuokime per CRYPTOCOMPARE kiek mes uždirbsime per diena 1.64$, o per mėnesi 49.30$, tai reiškias investicija mums atsipirks grubiai paėmus per ~2,5mėnesio, o jo jus jau uždirbsite savo pelną , kurį vėliau galėsite investuoti į dar didesnį GH/s.

Sėkmės su protingom investicijom.

Jeigu reikalinga kažkokia pagalba visada kreipkites AŽ.


Tik prisijungę vartotojai gali dalyvauti forume. Prisijungti.


Techninė analizė

Prekybos statistika realiu laiku

Ekonominis kalendorius

Privatumo politika Reklama Kontaktai Paskolos RSS RSS
© 2006-2018 Tipro Group UAB